18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mmm, ależ filuterny ananas!

ON zastąpi Kurdej-Szatan w Play! Macho ciacho!

29.12.2021  16:30
Kurdej-Szatan znika z reklam Play. Kto ją zastapi? Pudelek już WIE
Kurdej-Szatan znika z reklam Play. Kto ją zastapi? Pudelek już WIE Fot: Damian KLAMKA/East News

Basia Kurdej-Szatan zapewne uroni dziś niejedną łzę. Okazuje się, że sieć komórkowa Play raczej nie przedłuży współpracy z apetyczną blondynką. Kto ją zastąpi? Pudelek ujawnia nazwisko nowej twarzy operatora. To ON!

Barbara Kurdej-Szatan miała u stóp cały świat, wszystkiego w bród. A jednak, wulgarny wpis o Straży Granicznej pociągnął ją na dno. Z hukiem wyleciała z TVP, jej stawki reklamowe spadły, a do tego raczej nie zobaczymy już jej w reklamach Play. Pudelek ujawnia kto ma zastąpić ponętną Szatan w następnych kampaniach reklamowych.

Kto zastąpi Kurdej-Szatan w Play? Ciacho czyha na jej posadę

36-letnia Szatan nie pojawiła się w świątecznej reklamie Play i to wydaje się ostateczne przypieczętowanie końca jej kariery w kampaniach reklamowych tej sieci komórkowej. Tymczasem Pudelek ujawnia, że jest znana już tożsamość „Nowego Doradcy”. Podobno jest to niejaki Hubert Sycz. Zapamiętajcie to nazwisko, bo wkrótce będziecie je krzyczeć! 

Play planuje ogromne inwestycje w wizerunek i promocję swojej nowej twarzy. Uwzględniono to nawet w budżecie na 2022 rok. Firma ma zamiar "stworzyć" od początku nowego ambasadora, który nie będzie tak problematyczny jak Basia – ujawnia informator Pudelka.

Czy 24-latek godnie zastąpi roześmianą blondynkę? Jak na razie Hubert jest mało znanym 24-letnim aktorem, którego można podziwiać w takich produkcjach jak m.in. Jeziorak", "Cudak" czy "Nina". Jego Instagram obserwuje tylko kilkaset osób. Reklamy Play mogą jednak sprawić, że lada moment stanie się mega gwiazdą, o którą będą zabijać się stacje telewizyjne.

Sądzicie, że poradzi sobie jako następca Kurdej-Szatan?

Seksowny aktor zastąpi Kurdej-Szatan w Play?
Seksowny aktor zastąpi Kurdej-Szatan w Play? Fot: Instagram
Czytaj także