18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A to ci dopiero!

OPOZDA URODZIŁA?! Królikowski pokazał swoją Walentynkę

15.02.2022  13:47
Joanna Opozda urodziła?!
Joanna Opozda urodziła?! Fot: Mateusz Jagielski/East News

Joanna Opozda już urodziła pierwsze dziecko jej i Antoniego Królikowskiego?! Takie podejrzenia pojawiły się ostatnio w sieci. Z okazji minionych Walentynek dumny małżonek zaprezentował swoją największą dumę.

Joanna Opozda wciąż pozostaje w stanie błogosławionym. Prawdopodobnie po to, by rozwiać plotki o rozwiązaniu, Antoni Królikowski pokazał intymne zdjęcie małżonki z dnia Walentynek.

Joanna Opozda, poza problemami rodzinnymi i zdrowotnymi, w ciąży wygląda wyjątkowo promiennie. Młoda aktorka na zdjęciu autorstwa jej ukochanego męża prezentuje się bez dwóch zdań wspaniale.

Joanna Opozda już urodziła?! Piękne zdjęcie na Instagramie

Do tej pory u Antka i Joanny instagramowe konta nieco zamilkły. Ciężkie przeżycia sprawiły, że para nie miała ochoty na tego typu aktywności. Teraz jednak wszystko wraca do normy i ponownie fani mają na co popatrzeć.

My sweet Valentines @asiaopozda #vincentkrólikowski

- napisał rozkochany Antek, dołączając emoji serduszka i króliczków.

Warto dodać, że drugi hasztag oznacza syna Antoniego Królikowskiego, któremu para zdecydowała się nadać właśnie imię Vincent. Widać, że młoda rodzina już nie może się doczekać powitania swojego potomka.

Życzymy szczęśliwego rozwiązania!

logo Tu się dzieje