18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tego się nie da odzobaczyć!

Jakimowicz rozwiązał szlafrok jak ekshibicjonista. POKAZAŁ...

15.06.2022  09:56
Jarosław Jakimowicz bawi się w ekshibicjonistę\?
Jarosław Jakimowicz bawi się w ekshibicjonistę\? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Jarosław Jakimowicz porzucił zahamowania. Rozwiązał szlafrok niczym ekshibicjonista i zapozował do zdjęcia. Uprzedzamy. Tego nie da się odzobaczyć!

Wzór cnót, stojący na straży moralności i oczywiście Władzy PiS Jarosław Jakimowicz, założył na swe nagie ciało przykrótki szlafroczek, po czym go rozwiązał, rozłożył poły na boi i tak pozował do zdjęcia. I myślimy dziś sobie, niech pozuje gdzie chce i jak chce, pytanie tylko, czy naprawdę musi pokazywać efekty światu?

Jakimowicz jak ekshibicjonista

A pokazał, na Facebooku. Gwiazdor Telewizji Polskiej, znany z ostrej homofobii i jeszcze ostrzejszego atakowania każdego, kto opowiada się przeciw obecnej władzy, udał się do SPA. Tam - jak to w salonach specjalizujących się dbaniu o ducha i urodę klientów - musiał się rozebrać. Nie musiał przy tym robić sobie zdjęć, ale zrobił. Niestety.

Przez ostatnie 2 godziny zostałem przemielony przez 3 razy mniejszą niż ja Panią z Tajlandii jak nigdy dotąd. Polecam

- napisał na Facebooku, a wpis opatrzył zdjęciem, które będzie się śniło Polakom w najczarniejszych koszmarach.

Jakimowicz niczym wprawiony ekshibicjonista pozuje do zdjęcia tyłem, odsłaniając część pośladków i pokazując wszystko, co z przodu, komuś przed nim (miejmy nadzieję, że nikogo tam jednak nie było).

Obrońca cnót na półnagiej fotce

Nam tymczasem przypomina się, jak zaledwie rok temu natknął się na paradę równości i strasznie nie spodobał mu się wygląd świętujących w tłumie ludzi.

Co ci młodzi ludzie robią z siebie? NIKT NIE MUSI BY PIĘKNYM I IDEALNYM! ZAZNACZAM! Ale jak widzę, to jest wyścig: im kto mniej urodziwy to jeszcze większe ufo z siebie robi! To nie chodzi o odmienność płciową, ale to są ewidentne zaburzenia osobowości

- grzmiał niezadowolony widokiem poprzebieranych młodych ludzi. Innym razem, po innej paradzie, sugerował, że należy dezynfekować ulice, po których szli przedstawiciele społeczności LGBT.

I choć w paradach tych uczestniczą zwykle ludzie całkowicie ubrani, czasem jedynie w kolorowych strojach, np. drag queen, z jakiegoś powodu ma z nimi problem. Nie ma za to problemów z publikowaniem w mediach społecznościowych zdjęć ukazujących jego nagie pośladki, w rozkroku, w pozie znanej doskonale ekshibicjonistom. Czy to przypadkiem nie objaw podwójnej moralności?