18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czarna seria trwa

Oburza Cię kolędowanie nago? Dla Godlewskiej jesteś PATOKATOLIKIEM

22.12.2019  17:36
Oburza Cię kolędowanie nago? Dla Godlewskiej jesteś PATOKATOLIKIEM
Oburza Cię kolędowanie nago? Dla Godlewskiej jesteś PATOKATOLIKIEM Fot: Youtube

Małgorzata Godlewska nie odpuszcza. Zaśpiewała na swoim Instagramie kolejną kolędę, tym razem przy okazji obrażając uczucia religijne Polaków.

Jeśli oburza Cię śpiewanie kolęd w seksownej bieliźnie i wrzucanie tego do sieci, to masz duże szanse na to, że w oczach Małgorzaty Godlewskiej staniesz się patokatolikiem. 

W tym określeniu odnajdujemy sporą inspirację popularną w sieci Patointeligencją. Niestety, po tym, jak Małgorzata Godlewska dała nam fałszywą nadzieję na grudzień wolny od kolęd - nastąpiła czarna seria w życiu internetu.

Małgorzata Godlewska i... patokatolicy

Małgorzata Godlewska wrzuca do sieci swoje kolędy niemalże każdego dnia. Jeśli gdzieś w Waszej okolicy znajdują się dzieci - lepiej zasłońcie im oczy, zanim zdecydujecie się kliknąć w przycisk "play". Sobie zaś czas zasłonić uszy. 

Małgorzata nie widzi wyraźnie problemu w tym, że śpiewa piosenki, które dla ludzi wierzących wykonywane w roznegliżowanym stroju mogą być czymś rażącym w oczy. Występując półnago na tle gwiazdek z wizerunkami kontrowersyjnych duchownych, wygłasza swoje zdanie.

Jeżeli oburza Cię widok boskiego ciała a przechodzisz obojętnie wobec czynów moich „Śnieżynek”, które spuszczają zasłonę „Cichej nocy” na niecne czyny swoich współpracowników to jesteś zwyczajnym PatoKatolikiem…

- napisała Małgorzata Godlewska na swoim Instagramie. 

Jeśli Mikołaj na to pozwala, to musieliśmy być zaiste bardzo, bardzo, bardzo niegrzeczni. 

Życzę Wam by te święta nie były puste 

- dodaje we wpisie Gosia.

Myślicie, że zakończenie posta życzeniami powinno dać nam nadzieję na to, że do Świąt już nic nowego się nie pojawi?

Czytaj także