18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż trudno się nie uśmiechnąć

Ochman skomentował swój wynik na Eurowizji. CO ZA CHŁOPAK!

15.05.2022  10:03
Krystian Ochman komentuje swój wynik na Eurowizji
Krystian Ochman komentuje swój wynik na Eurowizji Fot: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Krystian Ochman ani myśli się zamartwiać! Wokalista skomentował swój wynik w konkursie piosenki Eurowizja. Podzielacie jego entuzjazm?

Wielkie nadzieje przepadły, ale Polacy i tak są dumni. Krystian Ochman dał na scenie Eurowizji w Turynie znakomity występ, a Polska pierwszy raz od kilku ładnych lat nie najadła się wstydu. Choć nasz reprezentant finalnie wylądował poza pierwszą dziesiątką i zajął 12. miejsce, mamy powody do radości.

Część fanów Eurowizji jest oczywiście niezadowolona, część rozczarowana. Mówi się trudno. 151 punktów, jakie zebrał Krystian, musi nam dziś wystarczyć. Pamiętajmy... w zeszłym roku np. nie udało nam się nawet wejść do finału.

Krystian Ochman komentuje swój wynik na Eurowizji

Już po występie i po ogłoszeniu wyników konkursu, głos zabrał polski bohater wieczoru, Krystian Ochman. Młody wokalista nie zamierza martwić się słabszym niż obstawiano wynikiem (bukmacherzy dawali mu 6. miejsce), planuje za to rozwijać karierę i pokazać światu swój talent. A przyznajmy, ma co pokazywać!

Na Instastory zamieścił krótki filmik, w którym dziękuje fanom za wsparcie i głosy, i zapowiada dalszą pracę nad muzyką.- Nie zatrzymujemy się - zapowiada piosenkarz.

Cześć! Jesteśmy już po finale. Myślę że dobrze poszło. Chciałbym wam wszystkim podziękować za głosy i za wsparcie, ale nie zatrzymujemy się tu, lecimy do przodu, to nie jest koniec, jeszcze mamy dużo do roboty, to był dopiero kolejny krok. Trzymajcie się, całuję, widzimy się niedługo

- powiedział z uśmiechem na twarzy Krystian Ochman.

Cieszycie się razem z nim, a może jesteście rozczarowani występem Polaka lub jego finalnym wynikiem?

Krystian Ochman komentuje wynik Eurowizji
Krystian Ochman komentuje wynik Eurowizji Fot: Krystian Ochman/Instagram
Czytaj także