18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potańcówka z wirusem

Koniec Tańca z Gwiazdami? Kolejna gwiazda chora

Wojciech Kozicki
16.10.2020  13:03
11. edycja "Tańca z gwiazdami" naraża uczestników na wirusa?
11. edycja "Tańca z gwiazdami" naraża uczestników na wirusa? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Koronawirus uderza w „Taniec z gwiazdami", kolejna gwiazda jest chora. Potwierdzona, że Sylwia Lipka jest prawdopodobnie zakażona COVID-19. Jest poddawana regularnym testom jak pozostali uczestnicy. Czy odcinek zostanie odwołany?

„Taniec z gwiazdami” znowu w cieniu koronawirusa. Tydzień temu klika gwiazd zostało zakażonych i na tym się nie skończyło. Znana wokalistka i youtuberka Sylwia Lipka na Tik Toku pokazała jak robi test na COVID-19 przed próbą generalną. Otrzymała wynik pozytywny. Wiadomo również, że uczestnicy „Tańca z gwiazdami” są regularnie poddawani takim testom.

Gwiazda potwierdziła, że nie mogła wziąć udziału w próbie generalnej. To oznacza, że nie weźmie udziału w najnowszym odcinku? Polsat nie wydał w tej sprawie oświadczenia. Nie wiadomo jeszcze czy potwierdzono obecność koronawirusa w próbce wysłanej do laboratorium.

11. edycja "Tańca z gwiazdami"  zagrożona?

Tymczasem internauci dziwią się, dlaczego na kwarantannę nie idzie cała ekipa „Tańca z gwiazdami”, a przynajmniej osoby mające kontakt z Lipką. Apelują, by Polsat przerwał program i dokończył go po epidemii, bo przez chorobę odpadają osoby mające szanse na zwycięstwo.

Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2.  Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro – oznajmiła Lipka na Tik Toku.

Radio ZET przypomina, że w związku z ryzykiem zakażenia na domową izolację skierowani zostali Bogdan Kalus i Lenka Klimentova oraz mąż tancerki Jan Kliment. Bogdan i Lenka nie wrócą już do programu (w ich miejsce przywrócona została para: Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz), a taneczna parnerka Jana Klimenta - Ania Karwan - odpadła w ostatnim odcinku.

 

Czytaj także