18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto kogo "ładuje w konia"?

Ogórek ujawniła co łączy ją z Jakimowiczem!

18.10.2021  15:00
Co naprawdę łączy Ogórek i Jakimowicza? Gwiazdy TVP komentują swoje stosunki
Co naprawdę łączy Ogórek i Jakimowicza? Gwiazdy TVP komentują swoje stosunki Fot: TRICOLORS/East News

Jeszcze niedawno mówiło się, że Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek mają ROMANS. Teraz portale plotkarskie przyłapali parę ekspertów TVP na „chłodnym pożegnaniu”. Niedoszła pani prezydent już tego nie zdzierżyła i wreszcie powiedziała co ją łączy z aktorem-gangsterem... a raczej co ich NIE ŁĄCZY!

Czy Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek mają romans? Niedawno do sieci trafiło zdjęcie ich pocałunku zrobione po pracy w TVP Info. Teraz do internetu trafiły zdjęcia ich chłodnego pożegnania i media piszą o kryzysie w ich relacji. Prawie-prezydentowa i prawie-aktor mają jednak nieco odmienne zdanie na temat swoich stosunków.

Czy Ogórek i Jakimowicz to para? Kto się czubi, ten się lubi...

Jeszcze niedawno Jakimowicz zapewniał, że ma świetne relacje z Ogórek. Nie uciął jednak plotek o rzekomym romansie. 

To są śmiechy jakieś, znowu piszą, że pożegnała go chłodno. Jakie to jest śmieszne, nie dajcie się ładować w konia  - stwierdził Jakimowicz. (Pudelek)

Portale plotkarskie podejrzewają, że gwiazdy TVP nie tylko razem spacerują po pracy, ale także spędzają wspólnie czas wolny. Na podejrzenia portalu Pomponik zareagowała ostro blondosłowsa niewiasta z Telewizji Publicznej i zagroziła pozwem!

Wzywam do natychmiastowego usunięcia fragmentu: "Prezenterzy spędzają dużo czasu nie tylko w pracy, ale i poza nią. Nie jest tajemnicą, że młody wilk i była kandydatka na prezydenta lubią widywać się prywatnie". Nigdy nie spotkaliśmy się prywatnie. Nie pozwolę Państwa redakcji szerzyć kłamstw na mój temat – oburzyła się Ogórek.

Do akcji włączył się portal Pudelek, który zasugerował, że pamięć Ogórek to mizeria…

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że Magdalena ma wybiórczą pamięć, więc może zapomniała, że całkiem niedawno śmiała się z Jarkiem w kawiarni... – pisze Pudelek.

Ogórek dementuje plotki o romansie z Jakimowiczem
Ogórek dementuje plotki o romansie z Jakimowiczem Fot: Instagram