18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sexy fotka z młodości

Ogórek kiedyś milczała, dziś jej piersi mówią wszystko

Wojciech Kozicki
08.12.2020  14:23
Ogórek pokazała seksi na fotkę. Ej, rączki na kołdrę!
Ogórek pokazała seksi na fotkę. Ej, rączki na kołdrę! Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Magdalena Ogórek, czyli słynna milcząca kandydatka na prezydenta, szokuje swoich fanów i hejterów. Na Instagramie pokazała gorące zdjęcie z młodości. Czy taka dawka seksowności jest dozwolona w TVP Info? A może publikowanie takich zdjęć to sposób na walkę z niżem demograficznym? Jedno jest pewne, Kurski dzisiaj nie zaśnie...

Odkąd Magdalena Ogórek kandydowała w wyborach prezydenckich, jej kariera ruszyła z kopyta. Chociaż chciała zostać prezydentem lewicy, to dziś promuje się jako "historyk, pasjonatka sztuki, patriotka" i pracuje w TVP Info. Przypomniała jednak, że kiedyś nie była taką grzeczną dziewczynką. 

Ogórek kipi seksem jak erotyczny czajnik

Magdalena Ogórek opublikowała na Instagramie zdjęcie z młodości, na którym ma 21 lat. Obcisły top podkreślający piersi, obcisłe jeansy, namiętna poza, kusząca opalenizna. Czy pracownikowi telewizji publicznej wypada tak się prężyć i kusić? Być może Jacek Kurski jeszcze nie zwolnił Ogórek, bo ma pełne ręce roboty…

Jej fani w komentarzach pod zdjęciem dosłownie pieją z zachwytu i piszą, że przez lata wcale się nie zmieniła. Od nadmiaru słów „piękna i śliczna” w komentarzach tak podniósł się poziom cukru, że powinno znajdować się tam ostrzeżenie dla cukrzyków.

Magdalena Ogórek na Instagramie - seksowne zdjęcię z młodości
Magdalena Ogórek na Instagramie - seksowne zdjęcię z młodości Fot: Instagram
Czytaj także