18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Dopiero jest ruchawka"

Ogórek rozkwaszona w TVP. Co za miazga!

16.02.2021  16:05
Magdalena Ogórek znokautowana w TVP. "Blondynka z PiS"
Magdalena Ogórek znokautowana w TVP. "Blondynka z PiS" Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Magdalena Ogórek znowu zamknie się w sobie i będzie milczała jak grób? W programie TVP „Minęła 20” została zaatakowana przez jedną z uczestniczek. Anita Kucharska-Dziedzic chyba pomyliła program publicystyczny z oktagonem w Fame MMA, bo znokautowała niedoszłą panią prezydent.

Program „Minęła 20” w TVP i niespodziewany zwrot akcji. Posłanka Lewicy Anita Kucharska-Dziedzic, którą Magdalena Ogórek zapytała o przejścia posłów opozycji do Polski 2050, zdecydowała się na ostrą ripostę. Zaczęła subtelnie, przyznając, że część widzów zapewne z rozbawieniem przygląda się politycznym przepychankom. Później zaskoczyła prowadzącą, wyprowadzając brutalny cios poniżej pasa.

Ogórek zielenieje ze wstydu w TVP

Gdy Magdalena Ogórek zaczęła mówić o zmiennych poglądach, posłanka wspomniała o „przeuroczej blondynce, która przeszła do PiS” i „złożyła hołd lenny”. Zwróciła prowadzącej uwagę, że ona już dobrze wie jak się zmienia poglądy polityczne. Ogórek próbowała się bronić, ale została w mgnieniu oka przerobiona na mizerię.

Pani poseł, najpierw trzeba być w jakiejś partii, żeby przejść do innej. Najpierw trzeba zmienić poglądy, żeby ktoś mógł tak mówić o tych poglądach – próbowała ratować się Ogórek.

Na tym jednak nie koniec emocji, bo posłanka Lewicy zgrabnie podsumowała chaos, który narasta w Zjednoczonej Prawicy. Wydaje nam się, że to był ostatni występ Kucharskiej-Dziedzic w TVP.

Problemem Zjednoczonej Prawicy jest to, co tam się dzieje, bo tam tak naprawdę dopiero jest ruchawka i dyscyplinowanie pana Gowina, a PiS może wywrócić się o własne nogi - powiedziała Kucharska-Dziedzic. (Gazeta.pl)

Czytaj także