18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Olaboga! Orają się jak pole!

Ogórek wypowiedziała wojnę Rusin! Szambo wybiło!

31.07.2021  11:21
Rusin zaatakowała Ogórek. Sytuacja robi się napięta jak plandeka od Żuka
Rusin zaatakowała Ogórek. Sytuacja robi się napięta jak plandeka od Żuka Fot: Jacek Dominski/REPORTER/East News

Żenujący wyścig pogróżek i obietnic się rozkręca. Kto pierwszy kogo zlikwiduje – TVN TVP, czy TVP TVN? Dziennikarze obu stacji już rzucili się sobie do gardeł, a Magdalena Ogórek grozi Kindze Rusin pozwem. Jakby mało było nieszczęść, wypowiedział się też Jarosław Jakimowicz, ale jego poziom już nas przerasta...

Najpierw Rafał Trzaskowski groził, że zamknie TVP Info, a teraz PiS chce zamknąć TVN za sprawą nowej ustawy. Do festiwalu żenady dołączył Jarosław Jakimowicz, który chcąc zaatakować wrażych dziennikarzy, swoją wypowiedzią niechybnie zdobył Himalaje obciachu. Ale to koniec zabawy – właśnie rozgorzał spór między Magdaleną Ogórek, a Kingą Rusin, który może skończyć się pozwem. A nie prościej i taniej załatwić to "po męsku"?

Ogórek kontra Rusin. A może walka w Fame MMA?

Kinga Rusin nie przebierała w słowach, wypowiadając się na temat dziennikarzy TVP. Nazwała ich nawet „reżimowymi kreaturami”. Konkretnie uderzyła też w Magdalenę Ogórek, która rzekomo „ślini się z podniecenia”.

Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per „szmaciarze” i zarzucają im przyjmowanie srebrników od „obcego kapitału” – napisała Kinga Rusin w mediach społecznościowych.

Magdalena Ogórek postanowiła bronić swojego honoru i cnów niewieścich, na Twitterze domagając się przeprosin od Kingi Rusin. Niczym w dobrym westernie, ulubienica Miszczaka ma 24 godziny na okazanie skruchy i uderzenie się w pierś, bo inaczej…

Przekażcie Kindze Rusin, że ma czas do jutra, by przeprosić za swoje oszczerstwa - nie wypowiedziałam słów, które mi przypisała. Jeśli tego nie zrobi, w poniedziałek dostanie pozew – napisała Ogórek na Twitterze.

Czytaj także
Przeczytaj więcej