18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP w szoku?

Ogromne zaskoczenie w Rolnik szuka żony. To się NIGDY nie wydarzyło

05.11.2020  17:56
Rolnik szuka żony 7. skończy się dziwnie
Rolnik szuka żony 7. skończy się dziwnie Fot: Sylwia Olszewska/East News

Rolnik szuka żony 7. to bardzo ciekawa edycja popularnego show TVP. Widzowie mogą liczyć na wydarzenia, które wcześniej nie miały miejsca. Pojawiają się głosy, że w najbliższych odcinkach dojdzie do niesamowitego rozwiązania pewnej niezręcznej sytuacji.

Rolnik szuka żony 7. jest edycją wyjątkowo ciekawą, która od samego początku budzi wielkie emocje w widzach. TVP wie, jak je podgrzewać, dlatego każdy z nas domyśla się, że w najbliższym czasie zaskoczeń będzie jeszcze więcej. Już niedługo może dojść do sytuacji, której w tym programie nie było od jego początku na antenie.

W Rolnik szuka żony chodzi o znalezienie miłości. Rolnicy lub rolniczki mają kilka dni, które mogą spędzić ze swoimi wybrańcami. W którymś momencie trzeba zdecydować, z kim chce się kontynuować znajomość. Formatowi udało się naprawdę połączyć kilka par, które stanęły w rezultacie na ślubnym kobiercu i mają ze sobą dzieci.

Rolnik szuka żony 7. skończy się zaskoczeniem?

W tej edycji emocje sięgają zenitu. Nie wszyscy rolnicy zachowują się poprawnie, a także nie wszyscy kandydaci okazali się strzałem w dziesiątkę. Największy zawód zdaje się odczuwać rolniczka Magdalena. Chociaż zaprosiła do swojego domu aż trzech mężczyzn, nie dostrzega strzały amora, która by unosiła się gdzieś w powietrzu.

Tymczasem czujni widzowie wypatrzyli w sieci intrygujące zdjęcie, które dało im do myślenia. Fotografia miała zostać zrobiona już po finale, który my będziemy mogli obejrzeć dopiero za parę tygodni. Na zdjęciu które na swoim InstaStory zamieścił Mateusz, jeden z najbardziej rozrywkowych kandydatów Magdaleny, widać jego w towarzystwie innych kandydatów rolniczki. Poza mężczyznami, na fotografii znalazły się również... uczestniczki show, które przyjechały do innych rolników w gościnę!

Być może już po zakończeniu programu Magdalenie nie wyszło z żadnym z jej gości. 28-letnia rolniczka szuka bowiem odpowiedzialnego mężczyzny i chce założyć rodzinę. Panowie natomiast sprawiają wrażenie zdecydowanie luźniejszych osobowości, które mają ochotę jeszcze trochę się w życiu wyszumieć. Jeśli taki będzie finał Rolnik szuka żony 7. zrobi się bardzo smutno.

Być może Magdalena zdecyduje się odesłać swoich kandydatów jeszcze przed końcem ich wspólnego czasu antenowego. W ostatnim odcinku wyglądała na bardzo zirytowaną zachowaniem swoich gości. Rozrywkowy Mateusz natomiast już dawno opuścił program. Teraz całe TVP wstrzymuje oddech i z pewnością obawia się nadchodzącego, ewentualnego skandalu.