18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękny widok

Ola Ciupa ubijała masło na Eurowizji. Teraz pokazuje OPALONY BIUST

13.05.2022  14:34
Ola Ciupa prezentuje biust
Ola Ciupa prezentuje biust Fot: Mateusz Jagielski/East News

Ola Ciupa w swoich złotych latach z biustem na wierzchu ubijała masło na Eurowizji. Teraz w tym gorącym okresie ponownie eksponuje swoje wdzięki i nie daje o sobie zapomnieć publice.

Ola Ciupa w pewnym sensie była gwiazdą Eurowizji. Kiedy wysłaliśmy na konkurs Cleo i Donatana, modelka z wdziękami na wierzchu ugniatała masło. W Turynie nawet przypomniano to wyjątkowe nagranie.

Ola Ciupa prezentuje biust

Potem miała też okazję przyznawać punkty w imieniu Polski, a następnie... Jej kariera nieco przycichła. Obecnie nie wszyscy wiedzą, co dzieje się u Oli, ale gorącym okresie triumfu Krystiana Ochmana, kobieta postanowiła się przypomnieć. W końcu jeśli nawet nie jest to jej święto - to na pewno jest to święto jej biustu. 

Tym razem to ujęcia w bikini podbijają sieć. Artystka zaprezentowała swoją figurę w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Nad basenem, w otoczeniu rajskiej przyrody śmiało pozuje przed obiektywem.

"Hot, hot, hot" - komentują tak górnolotnie komentują tę sprawę fani. Czy wizualny talent Aleksandry Ciupy również Wasze serca zdobywa z miejsca? A może czekacie, aż jeszcze czymś się wykaże?

Czytaj także