18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Olivia Newton-John nie żyje. Jon Travolta w rozpaczy

09.08.2022  09:34
Olivia Newton-John nie żyje
Olivia Newton-John nie żyje Fot: Julien's Auctions/Ferrari Press/East News

Olivia Newton-John nie żyje i wieść o jej śmierci głęboko wstrząsnęła fanami talentu aktorki. Wśród szczególnie zrozpaczonych jest jej kolega po fachu - John Travolta.

Olivia Newton-John i John Travolta razem zagrali w kultowym musicalu "Grease". Występ w tym hicie kinowym przyniósł im wielką sławę i ogromną rozpoznawalność, a także pozwolił nawiązać przyjaźń na długie lata. Nic dziwnego, że aktor pogrążył się w rozpaczy.

Olivia Newton-John nie żyje

Olivia Newton-John zmarła 8 sierpnia w wieku 73 lat po bardzo długiej walce z nowotworem. Informację o jej śmierci przekazał całemu świat obecny mąż gwiazdy: John Easterling.

Olivia Newton-John zmarła dziś rano na swoim ranczu w południowej Kalifornii, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie

- napisał w mediach społecznościowych mężczyzna.

John Travolta również nie pozostawił tego smutnego wydarzenia bez komentarza. Aktor opublikował archiwalny kadr aktorki, dodając krótki, lecz wiele mówiący wpis. Bije z niego wielki smutek.

Moja najdroższa Olivio, uczyniłaś całe nasze życie o wiele lepszym. Twój wpływ był niesamowity. Tak bardzo cię kocham. Zobaczymy się na końcu drogi i znów wszyscy będziemy razem. Twój od pierwszej chwili, gdy cię zobaczyłem i na zawsze! Twój Danny, twój John!

- napisał wcielający się w rolę Danny'ego z musicalu "Grease" John Travolta.

Momenty pożegnania są zawsze ogromnie smutne.

Czytaj także