18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szybka dorosłość

Oliwia Bieniuk bez stanika?! Fani są zachwyceni

05.02.2021  14:27
Oliwia Bieniuk bez stanika
Oliwia Bieniuk bez stanika Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Oliwia Bieniuk jeszcze niedawno była małą dziewczynką, a teraz już pozuje do bardzo odważnych sesji zdjęciowych w obiektywie własnej macochy. Jej chłopak jest zachwycony - co w ogóle nas nie dziwi. 

Oliwia Bieniuk dorasta w błyskawicznym tempie. Coraz częściej słyszymy o jej ambitnych planach na przyszłość, niedawno dowiedzieliśmy się, że dziewczyna ma chłopaka, a teraz zapozowała dodatkowo do wyjątkowo odważnych zdjęć. 

Oliwia Bieniuk bez stanika?! Córka przedwcześnie zmarłej Anny Przybylskiej najwyraźniej nie zamierza się ograniczać i korzysta z uroków swojego młodego, powabnego ciała. Nie wiadomo tylko, co na to jej tata - Jarosław Bieniuk?

Oliwia Bieniuk bez stanika?!

Oliwia Bieniuk budzi niesamowite zainteresowanie społeczeństwa. Młodą dziewczynę na Instagramie obserwuje już 191 tys. osób. Tymczasem ona dba o to, żeby utrzymywać stały kontakt ze swoimi wiernymi fanami.

Niedawno wrzuciła do sieci dwa zmysłowe zdjęcia. O ile na pierwszym jest zasłonięta, o tyle na drugim pokazuje całkiem sporo swoich młodzieńczych wdzięków. Niestety, takie posunięcie nie spotkało się jedynie z aprobatą, ale również z krytyką ze strony internautów.

"Super jesteś, ale czy nie za szybko?" - zastanawiała się internautka pod odważnym zdjęciem. Zdecydowanie narażanie się na krytykę w tak młodym wieku może nie być trudne dla psychiki nastolatki. 

Sama Oliwia postanowiła odpowiedzieć na to pytanie: "Ale tutaj prawie nic nie widać, przecież nie pokazuję ostentacyjnie piersi" - napisała dziewczyna. Trudno odmówić jej racji, jeśli chodzi o odważne fotografie to jest to bardzo subtelny debiut.

Czytaj także
Przeczytaj więcej