18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

spieszno jej do dorosłości

Oliwia Bieniuk znów się rozbiera! 18 lat i takie zdjęcia?!

16.02.2021  13:14
Oliwia Bieniuk odważnie rozbiera się przed aparatem
Oliwia Bieniuk odważnie rozbiera się przed aparatem Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

18-letnia celebrytka zrzuca wstyd i ubrania - Oliwia Bieniuk coraz odważniej pozuje do zdjęć. Pójdzie w ślady matki i też zostanie wielką gwiazdą?

Młodziutka Oliwia Bieniuk chce chyba wybić się w show biznesie i coraz odważniej sobie poczyna. Dziewczyna ostatnio zdecydowała się na sesję zdjęciową bez biustonosza... Teraz znów go zrzuciła.

Oliwia Bieniuk na odważnych zdjęciach

18-letnia córka Jarosława Bieniuka i zmarłej przed laty Anny Przybylskiej, mocno spieszy się do bycia dorosłą. Na swoim Instagramie opublikowała kolejne odważne zdjęcia. jak informuje, wykonane zostały "daleko tam, gdzie serce bije szybciej". Oliwię Bieniuk fotografowała Martyna Milczarek.

Również na Instagramie fotografki pojawiły się nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk, Tu dziewczyna pozowała całkowicie ubrana, odsłaniając jednak sensualnie udo i skrywając twarz za wielkim rondem kapelusza. Podoba wam się nastolatka w takim dorosłym wydaniu?

Czytaj także
Przeczytaj więcej