18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutny dzień matki

Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie Anny Przybylskiej

26.05.2021  17:24
Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie Anny Przybylskiej
Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie Anny Przybylskiej Fot: TRICOLORS/East News

Dzień matki nie dla każdego jest radosnym świętem. Oliwia Bieniuk swą mamę straciła kilka lat temu. Teraz pokazała nieznane dotąd zdjęcie Anny Przybylskiej.

Minęło już ponad sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej, ale fani nie potrafią o niej zapomnieć. Jeszcze trudniej mają najbliżsi znajomi, a przede wszystkim rodzina artystki. Choroba odebrała im wspaniałą osobę…

Anna Przybylska przez wiele lat pozostawała w związku z Jarosławem Bieniukiem. Para doczekała się trojga dzieci – Oliwii, Jana i Szymona. Ich jedyna córka to dziś już młoda, dorosła kobieta, która coraz bardziej urodą przypomina mamę. Z okazji dnia matki, Oliwia pokazała nieznane dotąd zdjęcie swej rodzicielki.

Nieznane zdjęcie Anny Przybylskiej

18-letnia Oliwia Bieniuk często korzysta ze swego Instagrama, by wspomnieć zmarłą mamę. Wrzuca tam filmiki i zdjęcia z Anną Przybylską, teraz było podobnie. W dniu Matki 18-latka w swoim story pokazała nieznaną dotąd fotografię swej mamy z czasów młodości. Rozpromieniona, śmiejąca się Anna Przybylska patrzy na niej wprost w obiektyw, wydaje się, jakby chciała przesłonić oko kamery. Aktorka uwieczniona została najpewniej przez osobę jej bliską, zdjęcie jest niezwykle intymne.

Pod fotką Oliwia w tym smutnym dla niej dniu nie napisała ani słowa – nie musiała. Umieściła tam jedynie małe, czarne serduszko.

Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie Anny Przybylskiej
Czytaj także
Przeczytaj więcej