18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fiu, fiu! Ta pupa nie zrobiła się sama!

Oliwia Bieniuk rozebrana. Mama byłaby dumna?

10.11.2021  19:51
Oliwia Bieniuk się rozbiera, jej pupa aż dech odbiera
Oliwia Bieniuk się rozbiera, jej pupa aż dech odbiera Fot: TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk postanowiła odpocząć po katorżniczych zmaganiach i treningach w „Tańcu z gwiazdami” i udała się na wymarzone wakacje. Córka Ani Przybylskiej na Instagramie pokazała jak opala rozgogoloną pupę.

Oliwia Bieniuk, znana z bycia córką Ani Przybylskiej, zawiodła fanów, bo nie dotarła do półfinału 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Swoje jednak na parkiecie wypociła, więc przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. W towarzystwie ojca, Jarosława Bieniuka i jego partnerki, Zuzanny Pactwy, wybrała się do Jordanii, a rajskie wakacje oczywiście relacjonuje na Instagramie.

Odważne zdjęcie Oliwii Bieniuk. Pośladki na Instagramie

19-letnia celebrytka swawoli w rajskim anturażu, a zdjęć z wakacji fanom nie skąpi. Na Instastories zaprezentowała gorącą fotkę nad Morze Martwym i pokazała jak wystawia pupę do słońca, by złapała trochę ciepełka i opalenizny. Czy są to pośladki idealne?

Na śmiałym kadrze podpisanym krótko "opalanko", wyraźnie widać krągłości Oliwii Bieniuk, o które tak często pytają ją zresztą fani. Dociekają chociażby, czy tak krągła pupa to kwestia genów czy ćwiczeń – pisze „Wirtualna Polska”.

Taka pupa nie zrobi się sama! Już wcześniej Bieniuk zdradziła, że  od kilku lat wykonuje ćwiczenia pośladków, ale nadal nie jest nimi w pełni usatysfakcjonowana.

Pupa i jej Oliwia wypoczywają w Jordanii
Pupa i jej Oliwia wypoczywają w Jordanii Fot: Instagram
Najlepszy trening pośladków? Oliwia Bieniuk coś o tym wie
Najlepszy trening pośladków? Oliwia Bieniuk coś o tym wie Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej