18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wspomnienia

Oliwia Bieniuk na zdjęciu z mamą. Pamiętacie taką Annę Przybylską?

19.11.2020  12:34
Oliwia Bieniuk pokazała archiwalne zdjęcie z mamą
Oliwia Bieniuk pokazała archiwalne zdjęcie z mamą Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Córka Anny Przybylskiej - Oliwia Bieniuk - pokazała zdjęcie z mamą sprzed lat. Były wtedy bardzo szczęśliwe i pierwszy raz pozowały do wspólnej sesji.

Od śmierci Anny Przybylskiej minęło już 6 lat, a mimo to Polacy nadal tęskną za aktorką. Każda wzmianka o niej wywołuje łezkę w oku i ciepłe, ale też bolesne wspomnienia.

Utrata kochanej matki musiała być wielkim ciosem dla dzieci Anny Przybylskiej. Nic dziwnego więc, że najstarsza córka aktorki - 18-letnia dziś Oliwia Bieniuk - często wspomina mamę. Teraz zrobiła to ponownie i pokazała zdjęcie z przeszłości.

Anna Przybylska na starym zdjęciu z córką

Oliwia Bieniuk zorganizowała na swoim Instagramie zabawę, w której prosi fanów o zadawanie jej pytań. Wśród nich pojawił się temat zapuszczania włosów. To właśnie odpowiedź na nie dziewczyna wykorzystała, jako moment wspomnień.

Córka Anny Przybylskiej do swojego story wrzuciła zdjęcie z pierwszej sesji zdjęciowej z matką. Mała Oliwka miała wtedy zaledwie kilka lat i długie blond włosy. Na zdjęciu wtula się uśmiechnięta w mamę.

Oliwia Bieniuk pokazała archiwalne zdjęcie z mamą

Dziś Oliwia Bieniuk często porównywana jest do swojej nieżyjącej mamy. Fani twierdzą, że to właśnie po Annie Przybylskiej odziedziczyła nieprzeciętną urodę, mają też nadzieję, że pójdzie w ślady rodzicielki i zrobi karierę aktorską.

Anna Przybylska w 1999 roku
Oliwia Bieniuk w 2020 roku