18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

aż łza się kręci

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą. Anna Przybylska jak nastolatka

02.09.2022  11:57
Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą. Anna przybylska jak nastolatka
Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą. Anna przybylska jak nastolatka Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER, Michal WARGIN/East News

Oliwia Bieniuk po raz kolejny wspomina zmarłą mamę. Pokazała archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską. Wyglądają na nim tak szczęśliwie!

Anna Przybylska była uwielbianą aktorką i cudowną kobietą. Artystka doczekała się trójki dzieci z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, niestety ich szczęście nie trwało długo. Kobieta ciężko zachorowała na nowotwór trzustki. Walkę z rakiem przegrała rok po postawieniu diagnozy, 5 października 2014 roku, w wieku zaledwie 36 lat.

Gdy Anna Przybylska umarła, jej najstarsze dziecko - córka Oliwia - miało 12 lat. Dziś to już młodziutka kobieta, wchodząca w dorosłość dziewiętnastolatka. Dziewczyna momentami do złudzenia przypomina swą zmarłą mamę - odziedziczyła po niej oszałamiającą urodę. Dziewczyna próbuje swych sił w show biznesie, a niektórzy sugerują, że powinna iść w ślady mamy i spróbować aktorstwa.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą

Oliwia Bieniuk doskonale pamięta zmarłą mamę i często dzieli się z fanami wspomnieniami o niej. Tak jak teraz, gdy pokazał w Instastories nigdy niepublikowane zdjęcie z Anną Przybylską. Aktorka wygląda na nim bardzo niewinnie, niemal jak nastolatka. jej córka to zaś słodkie maleństwo, wiek szacujemy na około dwa lata.

Zdjęcie pochodzi z rodzinnego albumu, mama i jej córka zostały na nim złapane w naturalnych, luźnych warunkach. Aż łezka się kręci, gdy pomyślimy, że to szczęście zostało w pewnym momencie przerwane ciężka chorobą i przedwczesną śmiercią.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą
Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą Fot: Oliwia Bieniuk/Instagram
Czytaj także