18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważnie

Oliwia Bieniuk powiększyła usta?! Tak wita przyrodniego brata

17.04.2020  14:20
Oliwia Bieniuk powiększyła usta?! Tak wita przyrodniego brata
Oliwia Bieniuk powiększyła usta?! Tak wita przyrodniego brata Fot: Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk bardzo interesuje media. Ostatnio jej fani zauważyli pewną zmianę w wyglądzie dziewczyny. W taki sposób nastolatka cieszy się z narodzin przyrodniego brata?

Oliwia Bieniuk cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Pierworodna córka Jarka Bieniuka i zmarłej przedwcześnie Ani Przybylskiej dorasta i staje się piękną kobietą. Ostatnio w jej życiu zaszyły też pewne zmiany - jej tata powitał na świecie kolejnego syna.

Czyżby Oliwia wchodziła w okres nastoletniego buntu i manifestowała nam swoje pierwsze, samodzielne decyzje? Fani Bieniuk zauważyli ostatnio pewną zmianę w jej wyglądzie - wydawało im się, że Oliwka... powiększyła usta! 

Oliwia Bieniuk ucina spekulacje

W tak młodym wieku byłaby to duża ingerencja w wygląd. Niektóre dziewczynki nie zaczynają jeszcze nawet z makijażem. Ostatecznie córka Jarosława Bieniuka postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

Dostaje od Was masę pytań czy moje usta są naturalne... TAK są naturalne

- napisała na swoim InstaStories.

Nie można się internautom dziwić, że nie byli tego pewni. Usta Oliwii są wyjątkowo wydatne, co zdecydowanie zgodnie z najnowszymi trendami jest bardzo pozytywną sprawą. Myślicie, że kiedyś 17-latka faktycznie zacznie poprawiać urodę?

Czytaj także
Przeczytaj więcej