18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Młoda damo, nie za wcześnie?

Bieniuk pozuje topless. Pokazała swoje kulisy

25.05.2022  13:57
Oliwia Bieniuk pozuje topless. Anna Przybylska byłaby z niej dumna?
Oliwia Bieniuk pozuje topless. Anna Przybylska byłaby z niej dumna? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Oliwia Bieniuk ma dopiero 19 lat, ale już pozuje nago niczym dorosła celebrytka. Na Instagramie zaprezentowała kulisy sesji topless. Czy w tak młodym wieku wypada jej publikować tak odważne zdjęcia? Czy mama Ania Przybylska byłaby dumna z kariery córki? Ca tato na to?

Oliwia Bieniuk to wciąż nastolatka, ale odważnie wchodzi w karierę i dorosłość. Opublikowała na Instastories nagranie wideo, które przedstawia kulisy jej nadchodzącej sesji zdjęciowej. Niektórzy mogą jednak uznać, że córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka posunęła się daleko. Wkrótce zaprezentuje się nago, a konkretnie topless bez biustonosza. Biust figlarnie zasłoniła ręką.

Oliwia Bieniuk pozuje nago. Szykuje zdjęcia topless

Na nagich zdjęciach nie zamierza poprzestać. Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że chce iść w ślady mamy i pragnie zostać aktorką. Zeszłoroczna maturzystka ujawniła niedawno, że przygotowuje się już nawet do egzaminów na studia aktorskie.

19-latka nie zamierza jednak ograniczać się tylko do występowania w teatrze czy na wielkim ekranie i raz na jakiś czas lubi sprawdzić się także w roli modelki. Panna Bieniuk ma na swoim koncie kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych – przypomina Pudelek.
Oliwia Bieniuk pozuje topless. Będzie sesja zdjęciowa nago
Oliwia Bieniuk pozuje topless. Będzie sesja zdjęciowa nago Fot: Instagram
Oliwia Bieniuk pozuje topless. Zbyt odwazna sesja zdjęciowa?
Oliwia Bieniuk pozuje topless. Zbyt odwazna sesja zdjęciowa? Fot: Instagram

logo Tu się dzieje