18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorrrąco!

Oliwia Bieniuk pozuje w staniku. Internet PŁONIE [FOTO]

28.06.2021  20:55
Oliwia Bieniuk na gorącym zdjęciu
Oliwia Bieniuk na gorącym zdjęciu Fot: VIPHOTO/East News

Oliwia Bieniuk z całą mocą wchodzi w swoją rozkwitającą kobiecość. Córka przedwcześnie zmarłej Anny Przybylskiej postanowiła wziąć udział w gorącej sesji zdjęciowej. Co na to tata dorastającej dziewczyny?

Oliwia Bieniuk jeszcze niedawno była małą dziewczynką, a teraz już pozuje do bardzo odważnych sesji zdjęciowych! Córka Jarosława Bieniuka dorasta w błyskawicznym tempie. Coraz częściej słyszymy o jej ambitnych planach na przyszłość i mamy szansę obserwować jej wejście w dorosłość. 

Oliwia Bieniuk pozuje w staniku!

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Oliwia Bieniuk dorasta z przytupem! Młoda celebrytka daje mediom wiele powodów do tego, by dużo o niej mówić. Ostatnia sesja zdjęciowa dziewczyny dosłownie rozpaliła cały internet do czerwoności.

Kiedy tylko zdała maturę - zaczęła coraz śmielej pokazywać się w mediach. Najwyraźniej dziewczyna nie zamierza marnować czasu i chce możliwie jak najszybciej zrobić wielką karierę. Ma ku temu niezbędne warunki - urodę, talent i odwagę. Poniższe zdjęcia są tego doskonałym dowodem.

Nadal nie mogę uwierzyć, że mam tak piękne zdjęcia. Jestem wdzięczna ekipie za tak świetną współpracę razem

- napisała Oliwia Bieniuk pod swoimi fotkami.

Internauci nie mogą przestać się zachwycać: "Cudownie wyglądasz", "Oj, zrobisz karierę", "Cała mama", "Piękna po mamie", "Przepiękna klasa i elegancja", "Cudo" - czytamy w komentarzach. Podzielacie zachwyt publiki?

Czytaj także
Przeczytaj więcej