Tata na to pozwolił?

Oliwia Bieniuk roznegliżowała się na studniówkę. Mini odsłoniła za dużo

30.01.2020  15:18
Oliwia Bieniuk roznegliżowała się na studniówkę. Mini odsłoniła za dużo
Oliwia Bieniuk roznegliżowała się na studniówkę. Mini odsłoniła za dużo Fot: Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk dorasta w błyskawicznym tempie. Ledwie mrugnęliśmy okiem, a jest już pannicą. Dziewczyna właśnie zadała szyku na studniówce. Zastanawia nas tylko, czy jej mini nie była przypadkiem za krótka? 

Oliwia Bieniuk ma dopiero 17 lat, więc wnioskujemy, że na studniówkę udała się jako osoba towarzysząca. Do jej własnej matury jest jeszcze trochę czasu. Niemniej, córka zmarłej przedwcześnie Anny Przybylskiej bardzo wyróżniała się na imprezie.

Roznegliżowana Oliwia Bieniuk bawi się na studniówce

Moda się zmienia i przez to strój, jaki wypada założyć na studniówkę, również się różnicuje. Aktualnie najmodniejsze są długie, balowe kreacje i większość maturzystek na nie właśnie stawia. Oliwia Bieniuk wyraźnie postanowiła wyróżnić się z tłumu bowiem założyła... bardzo kusą mini.

W sukience widać dokładnie nogi nastolatki, w pełnej krasie. Naszym zdaniem kreacja odsłoniła zdecydowanie za dużo i jesteśmy zaskoczeni, że tata Oliwii pozwolił jej pojawić się publicznie w takim wydaniu.

Instagram/oliwia.bieniuk
Instagram/oliwia.bieniuk Fot: Instagram/oliwia.bieniuk

Myślicie, że na swoją własną studniówkę założy coś jeszcze krótszego? Mniemamy, że chłopak, z którym wybrała się na tę imprezę był zachwycony. Czego jak czego, ale urody i zgrabnej figury Oliwii odmówić nie można.

Przeczytaj więcej
Komentarze