18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma to coś?

Oliwia Bieniuk w negliżu na plaży. Chałupy drżą!

27.07.2022  08:51
Oliwia Bieniuk w negliżu na plaży. Chałupy drżą!

Oliwia Bieniuk postanowiła odpocząć na plaży w Chałupach, ale od wejścia wywołała niemałą sensację. Piękna córka Anny Przybylskiej wygląda jak milion dolarów.

Oliwia Bieniuk jeszcze niedawno była małą dziewczynką, a teraz już pozuje do bardzo odważnych sesji zdjęciowych i zdjęć bardziej prywatnych, na swoim Instagamie. Córka Jarosława Bieniuka dorasta w błyskawicznym tempie. Coraz częściej słyszymy o jej ambitnych planach na przyszłość i mamy szansę obserwować jej wejście w dorosłość. 

Oliwia Bieniuk rozgrzewa Bałtyk w Chałupach

W ostatnich dniach dziewczyna wypoczywała w legendarnych Chałupach. Tam postanowiła zademonstrować efekty swoich treningów, które często udostępnia w mediach społecznościowych. Oliwia Bieniuk na Intagramie dodała zdjęcie, na którym stoi wśród drzew na tle błękitnego nieba. Jest na nim w czarnym bikini, przez co doskonale widać jej wysportowane ciało. Rozgrzani do czerwoności fani pieją z zachwytu.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Oliwia Bieniuk dorasta z przytupem! Młoda celebrytka daje mediom wiele powodów do tego, by dużo o niej mówić. Ostatnie zdjęcia dziewczyny dosłownie rozpaliła cały internet do czerwoności.

Kiedy tylko zdała maturę - zaczęła coraz śmielej pokazywać się w mediach. Najwyraźniej dziewczyna nie zamierza marnować czasu i chce możliwie jak najszybciej zrobić wielką karierę. Ma ku temu niezbędne warunki - urodę, talent i odwagę.

Myślicie, że już niedługo usłyszy o niej cały świat?