18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przed nią świetlana przyszłość

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?! Córka Przybylskiej chce być jak mama

10.11.2019  13:16
Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?! Córka Przybylskiej chce być jak mama
Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?! Córka Przybylskiej chce być jak mama Fot: Instagram/@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk ma bardzo ambitne plany. Córka zmarłej przedwcześnie Anny Przybylskiej marzy o tym, żeby zostać aktorką. Posiada ku temu wszelkie predyspozycje. 

Oliwia Bieniuk jest śliczną córką uwielbianej, polskiej aktorki - Anny Przybylskiej, która zmarła niestety przedwcześnie, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Dziewczyna bardzo jednak chce iść w ślady znanej mamy.

Poczyniła już ku temu pierwsze kroki, wybierając klasę o profilu teatralnym w szkole średniej. Z resztą placówka również nie została wybrana przypadkowo - w to samo miejsce uczęszczała Anna Przybylska.

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?!

Oliwia ma wszystkie warunki, które potrzebne są do zostania celebrytką. Interesuje media jako córka znanych rodziców, jest piękna i nie wątpimy w to, że również utalentowana. Gdyby nie fakt, że jej tata - Jarosław Bieniuk - czuwa nad tym, by dziewczyny nie skrzywdził zły świat - najpewniej już teraz pozowałaby na ściankach prasowych.

Do tej pory Oliwia Bieniuk pojawiła się w amatorskim filmie "Glimmer", a także razem z tatą i braćmi Jasiem i Szymonem - wzięła udział w reklamie sieci telefonii komórkowej.

Warto dodać, że jej mama debiutowała w tym samym wieku, w którym aktualnie jest Oliwia. Jesteśmy pewni, że córka odziedziczyła po rodzicielce ten rodzaj magnetyzmu i wdzięku, który w przyszłości również przyniesie jej sławę.

Z niecierpliwością czekamy na debiut.

Czytaj także
Przeczytaj więcej