18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący koncert w TVP

Krawczyk wystąpi w Opolu. Kurski go ożywi

27.08.2021  09:57
Krzysztof Krawczyk da koncert w Opolu. TVP ma sposób, by znów stanął na scenie
Krzysztof Krawczyk da koncert w Opolu. TVP ma sposób, by znów stanął na scenie Fot: Lukasz Kalinowski/East News

3 września rusza 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Wystąpi na nim… Krzysztof Krawczyk! Zapewne zastanawiacie się teraz „ale przecież Krzychu nie żyje!”. Tak, ale prezes TVP Jacek Kurski zamierza wskrzesić pieśniarza. Co więcej, były Trubadur zaśpiewa w duecie z wielką gwiazdą.

No po prostu nie dadzą Krzysztofowi Krawczykowi odpłynąć parostatkiem w piękny rejs. Nie dość, że w grobie się przewraca, gdy rodzina pierze brudy i brutalnie walczy o testament, to jeszcze Jacek Kurski chce go wyciągnąć znów na scenę, gdy rozpocznie się 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Dokładnie 5 miesięcy po śmierci wokalisty odbędzie się w opolskim amfiteatrze koncert „Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną” z jego udziałem.

Koncert Krawczyka w Opolu. Kurski przywróci go do życia

Na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka w Opolu zaśpiewają m.in. Ania Dąbrowska, Trubadurzy, Enej, Kamil Bednarek, Kuba Badach i Anna Karwan. Co ciekawe, jak zdradził Jacek Kurski, Krzysztof Krawczyk pojawi się na scenie i zaśpiewa duet z jedną z gwiazd. Jej tożsamość jest trzymana w tajemnicy, prezes TVP nie chce zdradzić nic więcej. Powiedział jedynie, że występ Krzysztofa Krawczyka będzie możliwy dzięki nowoczesnej technologii. Czyżby szykował dla widzów hologram gwiazdora?

A może już zupełnie nikt nie chce grać koncertów dla TVP i Kurski musi przywoływać gwiazdy zza grobu?

Śmierć Krzysztofa Krawczyka

Przypominamy, że Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny. Jego żona Ewa Krawczyk ujawniła niedawno jak tragiczny był jego stan zdrowia i wyznała z jaką potworną chorobą zmagał się od lat. Co więcej, w mediach ze szczegółami opisała jak umierał i jakie były jego ostatnie słowa.