Rozpacz

Ostatni SMS Pawła Królikowskiego do serialowej żony. Serce pęka

28.02.2020  14:12
Ostatni SMS Pawła Królikowskiego do serialowej żony. Serce pęka
Ostatni SMS Pawła Królikowskiego do serialowej żony. Serce pęka Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Wczoraj odszedł Paweł Królikowski i cały świat polskiego show biznesu nie może się po tym otrząsnąć. Aktor zmarł mając zaledwie 58 lat. W sieci pożegnała go serialowa żona - Lucy z Rancza. Ujawniła treść ostatniego SMS-a, jaki dostała od aktora. 

Paweł Królikowski był uwielbianym, polskim aktorem. Widać to chociażby po skali rozpaczy, jaką wywołała jego śmierć. Artystę publicznie pożegnał już syn Antek, żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska, a nawet sam prezydent Andrzej Duda.

W żałobie jednoczą się również koledzy i koleżanki po fachu Pawła Królikowskiego. W tym gronie nie mogło zabraknąć Ilony Ostrowskiej, czyli żony granego przez aktora Kusego w serialu Ranczo. Kobieta ujawniła przy okazji treść ostatniego SMS-a, jakiego wysłał do niej zmarły artysta.

Za piękne słowa w podzięce, nie ważąc znów słów tych lekce, unoszę wzruszony rzęsę, z której oderwać się nie chce łza, i twój w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczęście...... Miła. Twóóój Króóólik 

- napisał w 2019 roku Paweł Królikowski.

Instagram
Instagram Fot: Instagram

Aktor walczył o życie w szpitalu od grudnia 2019 roku. Cały czas była przy nim kochająca i opiekuńcza rodzina. Mamy nadzieję, że wspierając się wzajemnie, poradzą sobie z tą ogromną tragedią.

Przeczytaj więcej
Komentarze