18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żałobna rozpacz

Ostatni wpis Olivii Newton-John łamie serce

10.08.2022  14:59
Olivia Newton-John nie żyje. Jej ostatni wpis łamie serca
Olivia Newton-John nie żyje. Jej ostatni wpis łamie serca Fot: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Olivia Newton-John swoim odejściem złamała serca fanów. Szukają oni pocieszenia w publikowanych przez nią za życia treściach. Ostatni wpis gwiazdy łamie serce.

Olivia Newton-John zmarła 8 sierpnia w wieku 73 lat po bardzo długiej walce z nowotworem. Informację o jej śmierci przekazał całemu świat obecny mąż gwiazdy: John Easterling.

Olivia Newton-John nie żyje. Jej ostatni wpis łamie serca

Jak mogliśmy przeczytać w oficjalnym komunikacie, wydanym przez zrozpaczonego małżonka Olivii Newton-John, kobieta zmarła w swoim domu, otoczona przez rodzinę i przyjaciół.

Olivia Newton-John zmarła dziś rano na swoim ranczu w południowej Kalifornii, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie

- napisał w mediach społecznościowych mężczyzna.

Zrozpaczeni fani w chwilach pierwszego smutku postanowili szukać pocieszenia w treściach publikowanych jeszcze za życia aktorki. W ten sposób poznaliśmy ostatni wpis gwiazdy, który w obecnych okolicznościach dosłownie łamie serce.

Ostatnie zdjęcie, które wokalistka opublikowała na portalu Instagram to archiwalna fotografia. Widzimy na niej szeroko uśmiechniętą aktorkę w ramionach męża, Johna Easterlinga. 

Miłość tej pary z pewnością jest silniejsza niż śmierć. Łzy same płyną.

Czytaj także