18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już jest koniec!

Ostatnia porażka Marcina Najmana. Przegrał walkę z taksówkarzem

Bartłomiej Ciepielewski
14.02.2021  14:50
Marcin Najman przegrał pojedynek pożegnalny
Marcin Najman przegrał pojedynek pożegnalny Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Były pięściarz Marcin Najman utrzymał stabilną formę do końca swojej kariery. Częstochowski wojownik nie zaskoczył fanów i podczas gali pożegnalnej ponownie przegrał pojedynek. Tym razem do parteru sprowadził go taksówkarz z Pomorza.

Marcin Najman po nieudanych występach na FAME MMA zorganizował własną galę, na której postanowił godnie pożegnać się z fanami. Według medialnych doniesień częstochowski gladiator planował nawet wygrać swój ostatni pojedynek. W celu podwyższenia szans na rywala wybrał sobie taksówkarza z Lęborka.

Marcin Najman tradycyjnie znokautowany

Przeciwnikiem Marcina Najmana był Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, który jeszcze kilka lat temu walczył z otyłością. Taksówkarz po dwóch rundach pozbył się "El Testosterona" niczym nadprogramowych kilogramów w 2019 roku. Kilka sekund przed końcem rundy sędzia zlitował się nad herosem z Częstochowy i zakończył spektakl. Marcin Najman przegrał kolejny i ostatni w karierze pojedynek.

"El Testosteron" ponownie ogłosił, że więcej bić się nie zamierza. Planuje natomiast dalej organizować gale amatorskie VIP-MMA.

Podczas swoich występów w MMA, Marcin Najman zdołał przegrać z Przemysławem Saletą (dwukrotnie), Mariuszem Pudzianowskim, Pawłem Trybałą, Robertem Burnejką oraz Piotrem Piechowiakiem. Wygrał jedynie trzy pojedynki.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze