18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

piękne pożegnanie

Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka łamią serce. Skierował je do żony

07.04.2021  09:44
Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z żoną. Wiadomo, co powiedział
Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z żoną. Wiadomo, co powiedział Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Polska w żałobie - nie żyje wybitny wokalista Krzysztof Krawczyk. Przyjaciel artysty opowiedział o jego ostatnich chwilach i pięknych słowach, jakie wypowiedział wtedy do ukochanej żony Ewy.

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny. 3 kwietnia opuścił szpital po udanym leczeniu COVID-19. Dwa dni później, piątego kwietnia, zaczął słabnąć i trafić przytomność. Jego żona Ewa zadzwoniła na pogotowie. Wokalistę przewieziono do szpitala w Łodzi, tam zmarł.

Wkrótce po śmierci muzyka jego żona poinformowała, że przyczyną śmierci nie był COVID-19. Menadżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala przekazał z kolei, że lekarze byli bezsilni - organizm wokalisty był bardzo wyniszczony.

Wysiadło serce, płuca, lekarze nie mogli nic zrobić - powiedział Kosmala.

Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Serce pęka

Pogrążeni w żałobie bliscy Krzysztofa Krawczyka planują pogrzeb artysty. Żona Ewa jest w szoku, nie może pogodzić się ze stratą. W ostatnich chwilach życia, gdy jej mąż był jeszcze przytomny, miał skierować do niej swe ostatnie słowa. To wspomnienie ściska serce!

Zdążył pożegnać się z Ewą. Ostatnie słowa, jakie do niej powiedział, to "Moja kochana laleczko"

- powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Kosmala.

logo Tu się dzieje