18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykro patrzeć

Ostra fala hejtu na Viki Gabor po dziecięcej Eurowizji. Zero tolerancji

26.11.2019  11:40
Ostra fala hejtu na Viki Gabor po dziecięcej Eurowizji. Zero tolerancji
Ostra fala hejtu na Viki Gabor po dziecięcej Eurowizji. Zero tolerancji Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Viki Gabor wygrała tegoroczną dziecięcą Eurowizję. Najwyraźniej to nie wystarczyło, by zadowolić rodaków. Na dziewczynkę spadła ostra i niespodziewana fala hejtu. Wszystko przez... jej pochodzenie. 

Viki Gabor sprawiła, że przeszliśmy do historii. Rok po tym, jak Roksana Węgiel wygrała dziecięcą Eurowizję - dziewczynka powtórzyła sukces starszej koleżanki. Świetna piosenka i wykonanie sprawiły, że znów znaleźliśmy się na pierwszym miejscu konkursu.

W Eurowizji dla dorosłych od lat nie idzie nam najlepiej, za to w dziecięcej najwyraźniej nie mamy sobie równych. Rodacy powinni nosić teraz na rękach utalentowaną, zaledwie 12-letnią dziewczynkę. Niestety, to co robią nie ma nic wspólnego z wdzięcznością i szacunkiem.

Fala ostrego hejtu na Viki Gabor

Na Viki Gabor tuż po konkursie wylała się fala niezrozumiałego i wściekłego hejtu. Czym zasłużyła sobie na podłe komentarze wychylające z każdego zakamarka sieci?

Otóż powodem jest pochodzenie Viki. Dziewczynka jest Romką, która mieszkała w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Dzięki temu 12-latka świetnie radzi sobie z językami obcymi i jest otwarta na świat. Niektórzy internauci jednak postrzegają to jako jej... wadę. 

To, co można naleźć na internetowych forach woła o pomstę do nieba.

12-letnia cyganka urodzona w Niemczech z głosem zarzynanej kury reprezentuje Polskę…. Wygrała do tego ten konkurs

- napisał ktoś z wściekłością.

Cyganka urodzona w Niemczech, wychowana w Anglii, wygrała dla Polski… Multi-kulti jak sk******n

- odnosi się do prawy inny internauta.

W tym wszystkim szczególnie przykre jest to, że internauci w swojej zapalczywości i braku tolerancji najwyraźniej zapominają, że mają do czynienia z dzieckiem. Wszystkim wściekłym i oburzonym przypominamy, że Viki Gabor ma zaledwie 12 lat i być może wygląda dojrzale, ale nie zmienia to faktu, ze jest małą dziewczynką.

Przed wylaniem wiadra pomyj warto się zastanowić, po kim one spłyną. Mamy szczerą nadzieje, że Viki tak je właśnie traktuje - jako nic nieznaczące słowa bezsensownej nienawiści. 

Przeczytaj więcej
Komentarze