18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dopiero się rozkręca

Oto najładniejsza babcia świata. Ma ciało zgrabniejsze od lalki Barbie

13.11.2019  15:41
Oto najładniejsza babcia świata. Ma ciało zgrabniejsze od lalki Barbie
Oto najładniejsza babcia świata. Ma ciało zgrabniejsze od lalki Barbie Fot: Instagram

63-letnia Yazemeenah Rossi została okrzyknięta najpiękniejszą babcią na świecie. Modelka i influencerka wygląda oszałamiająco. 

63-letnia Yazemeenah Rossi nie jest taką babcią, jaką sobie wyobrażamy na dźwięk słowa: "babcia". Kobieta wygląda oszałamiająco, a pięknego i szczuplutkiego ciała pozazdrościć jej może niejedna 20-latka. 

Kobieta już wystąpiła na dziesiątkach okładek na świecie oraz wzięła udział w wielu sesjach i kampaniach. Karierę w świecie modelingu zaczęła mając 30 lat. Wiele osób wie, że ten wiek to dla modelek początek emerytury, jednakże Yazemeenah łamie wszelkie schematy. 

Najpiękniejsza babcia na świecie

Rossi na Instagramie śledzi już 250 tys. fanów, a ta liczba stale rośnie. Nic dziwnego. Kobieta wygląda uroczo i kwitnąco, wcale nie czuje, żeby starość była czymś zły - przeciwnie.

Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne!

- mówi 63-latka.

"Babcia" jest również w stu procentach naturalna. 

Jeśli jesteś połączony ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz naładować swoje akumulatory i utrzymać tę energię. Musisz mieć aktywne życie, pełne przygód i uśmiechu. I wiecie co? Nie ma czegoś takiego, jak magiczne triki, które sprawiają, że będziecie młodsi – to po prostu nie istnieje. Jak dotąd nie miałam żadnych operacji plastycznych. Sam pomysł, że miałabym się kłaść pod nóż, w momencie, gdy jestem całkowicie zdrowa, nie ma dla mnie większego sensu

- opowiada Rossi. 

63-latka zapewnia, że używa jedynie bardzo dużo olejków, które nakłada m.in. na włosy. Chcielibyście, żeby Wasza babcia wyglądała tak jak Yazemeenah? Mogłaby wtedy równie skutecznie podbić Instagram. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej