18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec legendy?

Ozzy Osbourne ma koronawirusa. Żona we łzach

Wojciech Kozicki
29.04.2022  18:08
Ozzy Osbourne zakazony koronawirusem. To koniec kariery muzycznej?
Ozzy Osbourne zakazony koronawirusem. To koniec kariery muzycznej? Fot: Felipe Ramales / Splash News/EAST NEWS

Czy Ozzy Osbourne ogłosi za chwilę tragiczny koniec kariery? Były wokalista Black Sabbath ostatnio jest poważnie chory, a do tego teraz dopadł go koronawirus. Artysta jest w grupie podwyższonego ryzyka. Czy uda mu się pokonać COVID-19?

Ozzy Osbourne ostatnio narzeka na coraz gorszy stan zdrowia. 73-letni wokalista Black Sabbath cierpi z powodu kontuzji po wypadku, niedawno przeszedł ciężkie zapalenie płuc, zdiagnozowano u niego też chorobę Parkinsona. Jego żona Sharon Osbourne wywiadzie dla „Uncensored” ujawniła, że gwiazdora czeka też lada moment poważna operacja. To jednak nie koniec nieszczęść, bo właśnie potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. 

Ozzy Osbourne chory. Zakażenie koronawirusem

Sharon Osbourne chce być przy mężu w tych trudnych chwilach. Odwołała swój udział w programie „The Talk”, by zająć się chorym Ozzy'm. Popłakała się przed kamerą i wyznała, że rockman ma koronawirusa. Co prawda jak na razie czuje się dobrze, ale nie wie jak zniesie zakażenie covidem człowiek z tak licznymi chorobami i dolegliwościami.

Bardzo się martwię o Ozzy'ego. Przeżyliśmy dwa lata bez koronawirusa, złapał go dopiero teraz. Postawienie go na nogi zajmie nam tydzień, a potem wrócę. Do przyszłego tygodnia test na pewno będzie negatywny – powiedziała Sharon Osbourne w Talk TV.

Ozzy Osbourne i kolejne problemy ze zdrowiem

Wiadomo, że Ozzy Osbourne ma problemy z codziennym funkcjonowaniem. Złożył podobno wniosek o pozwolenie na przebudowę części swojego domu, aby dostosować go bardziej do osoby chorej na Parkinsona. Zgodnie z informacjami „Daily Mail”, chodzi o stworzenie więcej miejsc, w których artysta mógłby się zatrzymać i usiąść, a także o dodatkowe poręcze i uchwyty jak i posadzkę antypoślizgową. Powstanie też specjalnie pomieszczenie dla pielęgniarki muzyka.

Ozzy Osbourne - nowa trasa koncertowa i płyta

Ozzy Osbourne żyje wciąż zgodnie z tym co śpiewa w „I don’t wanna stop”. Planuje wkrótce ruszyć w trasę koncertową razem z Judas Priest. Wiadomo również, że gotowa jest nowa płyta Ozzy’ego Osbourna, która premierę może mieć jeszcze w 2022 roku.

Na nadchodzącej płycie wokalisty Black Sabbath usłyszymy bardzo ciekawych gości. Na perkusji zagrał Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, w nowych utworach pojawią się również Eric Clapton, Tony Iommi, Robert Trujillo, Josh Homme, Zakk Wylde oraz Mike McCready z Pearl Jam – zapowiada Antyradio.

Ozzy Osbourne ma koronawirusa. Sharon Osbourne płacze w telewizji [WIDEO]

Ozzy Osbourne - Ordinary Man (Official Music Video) ft. Elton John

Czytaj także