18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brakuje słów

PARALIŻ Magdy Gessler. Piekło na ziemi znanej restauratorki

25.05.2022  15:27
Magda Gessler ma poważny problem
Magda Gessler ma poważny problem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler przeszła przez bardzo przykrą dolegliwość. Restauratorkę znaną z TVN-u dopadł paraliż. Zamiast wsparcia od fanów spotkał ją hejt. Z pewnością nie zdawała sobie sprawy z tego, że tak się może wydarzyć.

Magda Gessler to kobieta wulkan. Chociaż już dawno przekroczyła 60-ty rok życia - w ogóle nie wygląda i nie czuje się na swoje lata. Do tego jeszcze niedawno jej życie uczuciowe kwitło.

Poza tym restauratorka pozostaje niezwykle aktywna zawodowo i zajmuje się nie tylko prowadzeniem kultowych Kuchennych Rewolucji, ale również byciem influencerką na Instagramie. Ostatnio jednak kobieta musiała się zmierzyć z nie lada problemem.

Magda Gessler przeszła paraliż

Niedawno gwiazda TVN została oskarżona o przesadne powiększenie ust. W komentarzach na jej profilach w social mediach mogliśmy przeczytać: „Pszczoła cię ugryzła w usta?”, „Coś się pani stało?” – pisano w komentarzach.

Magda Gessler najwyraźniej nie wytrzymała tych zarzutów i postanowiła przerwać tę raniącą ją dyskusję. Z ogromną szczerością gwiazda wyznała prawdę. Okazuje się, że prowadząca Kuchenne rewolucje doznała paraliżu.

„Samochodem jadąc... selfie trzasnęłam... i raz na zawsze moimi ustami zamknę Wasze usta. Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji – jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha! Moje usta. A dla Was – dzióbek, krzywe, za blade, za czerwone!... Za duże, niesymetryczne, zrobione... za małe, ciągle niezaakceptowane! Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierzę. Apeluję! Kto chce hejtować – do widzenia!” – napisała, oburzona.

Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu... Wasze okrucieństwo boli. Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują... nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej. Dla oswojenia i nauki tolerancji. Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu

- poinformowała pełna emocji.

Widać, że reakcja fanów bardzo ją ubodła. Miejmy nadzieję, że zdoła sobie z tym wszystkim dobrze poradzić.

logo Tu się dzieje