18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zdobył się na szczerość

DELĄG ZROBIŁ COMING OUT! Zdradził swoją orientację seksualną

20.09.2022  14:53
Paweł Deląg zdradził swoją orientację seksualną
Paweł Deląg zdradził swoją orientację seksualną Fot: TRICOLORS/East News

Paweł Deląg po raz pierwszy szczerze opowiedział o wsparciu dla mniejszości seksualnych i swojej orientacji seksualnej. To odpowiedź na ostatnie ataki Jarosława Jakimowicza?

Paweł Deląg przez lata uchodził za prawdziwe bożyszcze i łamał serca stęsknionych fanek przed telewizorami. Z czasem jego sława przycichła, a gwiazda przygasła, nadal jednak aktor jest bardzo rozpoznawalny i lubiany.

W ostatnim czasie o artyście znów zrobiło się głośno, a wszystko za sprawą nieokrzesanego, momentami chamskiego wręcz gwiazdora TVP Jarosława Jakimowicza. Ten, jak wiadomo, lubi publicznie atakować ludzi, których nie darzy sympatią i nawet nie próbuje zachować przy tym klasy. Tak było i tym razem.

Jakimowicz atakuje Deląga

Jarosław Jakimowicz zasadził się na Pawła Deląga, z którym niegdyś dane było mu współpracować. Teraz zasugerował w publicznych atakach, że aktor jest gejem i od trzydziestu lat ukrywa swój homoseksualizm. Pan Jakimowicz jest homofobem, więc oczywiście myśli, że nazwanie kogoś homoseksualistą, to belga. I owszem - Deląga obraził, ale nie wywodami o orientacji, a sugerowaniem mu kłamstwa.

Od aferki nakręcanej przez Jarosława Jakimowicza minęło już trochę czasu, a Paweł Deląg odetchnął po atakach i postanowił odnieść się do całej sytuacji w rozmowie z mediami. W wywiadzie udzielonym "Wysokim Obcasom" zdradził, jaka jest jego prawdziwa orientacja seksualna i co myśli o wywodach swego dawnego kolegi, a dziś pyskatego gwiazdora Telewizji Polskiej.

Paweł Deląg jest gejem?

Zacznijmy od tego, co sugerował Jarosław Jakimowicz - czy Paweł Deląg jest gejem? Nawet jeśli, nic komu do tego. Główny zainteresowany szczerze, po raz pierwszy, mówi, jaka jest prawda. Zapewnił, że bardzo ważne jest dla niego wspieranie mniejszości seksualnych i walka o równe prawa. On jednak do wspomnianych grup nie należy...

I – teraz jest ten moment, kiedy to powiem – jest to dla mnie ważne jako dla heteroseksualnego mężczyzny. Choć czuję się niezręcznie, mówiąc to, ale chcę to powiedzieć, bo taki jestem

- powiedział Paweł Deląg w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Przy okazji aktor wyznał, że chce być i jest osobą wrażliwą i wrażliwość tę "przedkłada nad bycie napakowanym białym facetem, który broni jakichś swoich niby-świętych zasad". Czyżby była to docinka skierowana wprost w Jarosława Jakimowicza, który sam w sobie widzi strażnika moralności i uparcie poluje na tęczowe flagi?

- Wybieram to, co dla mnie ważne, bo czyni mnie lepszym. Uważam, i to opowiadam także w swoich filmach, które reżyseruję i produkuję, że najważniejsza jest w nas ta iskierka, ta wolność, niezgoda na zło i brud - powiedział szczerze Paweł Deląg.  

Czytaj także