18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zdrada

POLITYK PIS MA ROMANS Z OGÓREK? Kisi się w małżeństwie

09.11.2021  11:55
magdalena Ogórek ma romans z żonatym politykiem PiS?
magdalena Ogórek ma romans z żonatym politykiem PiS? Fot: TRICOLORS/East News

Jeden z ważniejszych polityków PiS zdradza żonę? I to z Magdaleną Ogórek? Plotki obiegły Polskę, ile w nich prawdy?

Szokujące plotki obiegły Polskę. Magdalena Ogórek, której życie prywatne nieco się posypało, a która właśnie przechodzi przez rozstanie z mężem, miała wdać się w relację z jednym z polityków PiS. Problem w tym, że ten - minister i prawa ręka premiera - sam ma żonę i dziecko. Czyżby czekała nas wielka polityczna sekafera?

Od pewnego czasu kryzys małżeński przechodzi nie tylko Magdalena Ogórek - ma go też Łukasz Schreiber. Jego żona Marianna bez konsultacji zgłosiła się do programu Top Model TVN i opowiedziała światu, jak to mąż zabrania jej się realizować. Teraz kobieta próbuje wykorzystać swe pięć minut i zostać celebrytką, co również panu Łukaszowi nie przyświeca.

Ogórek i Schreiber mają romans?

Biedaczek miał więc znaleźć sobie pocieszenie w ramionach lwicy prawicy. Dawna kandydatka na prezydentkę z ramienia SLD (jak te poglądy się zmieniają, jak chorągiewka na wietrze!) i gwiazda TVP sama ma połamane serduszko, a doniesień o romansie komentować nie chce. Skomentowała je za to małżonka Łukasza Schreibera.

Marianna Schreiber w ostatni weekend razem z córeczką pojechała nad morze - mąż i ojciec im w podróży nie towarzyszył. Celebrytka poprosiła więc fanów, by dali jej odpocząć i nie pytali o Magdalenę Ogórek. Nie wyszło.

Kochani! Dostaję ciągle zapytania o Panią Magdalenę Ogórek. W komentarzach również. Wszędzie. Nie chcę tego tematu komentować... dlatego proszę, nie pytajcie. Właśnie dziś od tego tematu staram się uwolnić

- napisała na Instagramie.

W końcu jednak odpowiedziała na jedno z pytań o rzekomy romans. Oznajmiła, że o relacji jej męża z Magdaleną Ogórek nic nie wie, ale pewna wierności chyba nie jest. - To plotka jak sądzę - napisała w jednym z komentarzy. Podobno też rozmawiała z partnerem na ten temat.

Czytaj także