18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kolejny Putlerek na świecie?

PUTIN ZOSTANIE TATĄ? Jego kochanka znów jest (ponoć) w ciąży!

09.05.2022  14:11
Władimir Putin zostanie ojcem?
Władimir Putin zostanie ojcem? Fot: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

W życiu Władimira Putina nadchodzą zmiany? Rosyjski dyktator ponoć znów zostanie ojcem! Pojawiły się plotki o kolejnej ciąży jego ukochanej Aliny Kabajewej.

Alina Kabajewa i Władimir Putin znów zostaną rodzicami? Oficjalnie oczywiście nikt nie mówi, że synowie byłej gimnastyczki zostali spłodzeni przez dyktatora, nieoficjalnie jednak wiedzą o tym wszyscy. A teraz pojawiła się plotka, że na świat przyjść ma kolejny Putinek.

Czy to będzie kolejny synuś? Może nazwą go Józek na cześć swojego bohatera Srtalina, albo Adolf ku pamięci Hitlera? Brajanek raczej nie przejdzie, bo Rosja jest dziś bardziej antyzachodnia, niż kiedykolwiek przedtem. A właściwie - nie wiadomo nawet, czy ktokolwiek się urodzi, czy ciąża jest prawdziwa. Pierwsze przypuszczenia pojawiły się już jednak w rosyjskich mediach.

Putin znów zostanie ojcem?

Informację o rzekomej ciąży Aliny Kabajewej podał rosyjski, niezależny kanał "General SVR" na Telegramie. Donoszą, że w ostatnich dniach zachowanie Władimira Putina było bardzo niepokojące. Miał chodzić struty i zdystansowany, wyglądał na przygnębionego. Stan błogosławiony ukochanej miał być wielkim zaskoczeniem, nie planowali kolejnego dziecka. A tu psikus.

Nie dość, że ciąża przyszła z zaskoczenia, to jeszcze w bardzo trudnym czasie. Władimir Putin przygotowywał się właśnie do świętowania Dnia Zwycięstwa i publicznego wystąpienia, które ostatecznie okazało się pełnym bzdur wywodem. Dodatkowym zmartwieniem jest ciągle niewygrana i niewygrywana wojna z Ukrainą. I coś jeszcze.

Zaledwie kilka dni temu ten sam kanał podał na telegramie, że Władimir Putin ma przejść operację w związku z pogarszającym się stanem zdrowia. 69-letni dyktator cierpi ponoć z powodu nowotworu.

Alina Kabajewa ukochaną Putina?

Plotki o tym, że Władimir Putin związał się z Aliną Kabajewą, krążą w Rosji i świecie już od 2008 roku. Para miała doczekać się jak dotąd dwójki dzieci, a nawet wziąć cichy ślub.

Wybranka serca rosyjskiego dyktatora otwarcie popiera politykę Kremla i od kilku lat piastuje funkcję prezesowej Narodowej Grupy Medialnej. Ostatnio wystąpiła przed kamerami popierając atak na Ukrainę, wedle plotek miała też ogłosić zwycięstwo nad nią na oficjalnych obchodach Dnia Zwycięstwa, ale że Rosji bliżej do sromotnej przegranej, to i słowa o pokonywaniu Ukraińców nie padły ani z jej ust, ani nawet z ust Putina.

W ostatnich dniach głośno było także o planowanych sankcjach, które unia Europejska chce nałożyć na byłą gimnastyczkę. Z podobnych planów zrezygnowały wcześniej Stany Zjednoczone. Powodem miał być strach przed wściekłością Putina, uderzonego zbyt osobiście i zbyt dotkliwie atakiem na ukochaną.

Czytaj także