18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za ciało!

Pamiętacie Sabrinę? Ma 54 lata i wygląda młodziej niż w 1987!

19.04.2022  10:56
Sabrina wygląda młodziej niż w 1987 roku!
Sabrina wygląda młodziej niż w 1987 roku! Fot: screenshot YouTube kadr z Teledysku "Boys"

Sabrina Salerno dała się w naszym kraju poznać w późnych latach 80-tych, kiedy to wylansowała hit "Boys". Kobieta wyginała się ówcześnie w basenie, ale jej wdzięki robią wrażenie na wszystkich do teraz.

Sabrina Salerno jest wokalistką, którą wszyscy w Polsce pamiętają z wykonania hitu "Boys". Kawałek ten święcił triumfy w latach 80-tych i 90-tych. Jednakże współcześnie Sabrina wygląda jeszcze lepiej niż wtedy!

Sabrina wygląda młodziej niż w 1987 roku!

Jeszcze wcześniej korzystając ze swojej wyjątkowej urody, Sabrina Salerno robiła z powodzeniem karierę modelki, prezenterki oraz wygrywała konkursy piękności. Potem odkryła, że jej prawdziwym powołaniem jest śpiewanie i szturmem zawojowała listy przebojów nie tylko ojczystych Włoch, ale też całego świata.

W ostatnich latach Sabrina nie była już aktywna jako piosenkarka, ale jednak wszyscy wciąż interesują się jej życiem. Nic dziwnego, 54-letnia gwiazda wygląda obecnie jeszcze młodziej i bardziej kwitnąco niż w 1987 roku.

Obecnie Sabrina bardzo dba o swoje media społecznościowe, w których regularnie się udziela. To właśnie tam została wypatrzona i na nowo rozgorzały zachwyty nad jej prezencją i urodą.

Doceniacie idolkę dawnych lat?

logo Tu się dzieje