18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronadramat

Pandemia ogarnia TVN. Kolejna gwiazda zaraziła się we własnym domu

26.10.2020  14:30
TVN walczy z COVID-19. Chora Dorota Szelągowska
TVN walczy z COVID-19. Chora Dorota Szelągowska Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Pandemia COVID-19 jest już bardzo uciążliwa dla wszystkich i coraz więcej osób z nią walczy. W telewizji TVN patogen szaleje, zachorowała właśnie Dorota Szelągowska. Jak się okazuje, celebrytka zakaziła się... we własnym domu! Wygląda na to, że przez koronawirusa już nigdzie nie możemy się czuć bezpiecznie.

Pandemia COVID-19 pustoszy Polskę od wielu dni. Na horyzoncie nie widać poprawy sytuacji, a wręcz wydaje się, że może być tylko gorzej. Na koronawirusa chorują już najważniejsze osoby w państwie, gwiazdy, artyści i celebryci. Można mieć wrażenie, że ze szczególnym natężeniem, patogen zaatakował telewizję TVN.

Jeszcze niedawno głośno było o zakażeniu pracującej tam Doroty Gardias, teraz jej los podzieliła Anna Kalczyńska - prowadząca program Dzień Dobry TVN, a jakby tego było mało - zachorowała również gwiazda TVN Style, Dorota Szelągowska. Szefostwo telewizji zapewnia, że przestrzega wszystkich procedur, które mają za zadanie ochronę zdrowia pracowników.

TVN: Dorota Szelągowska ma koronawirusa

Co szczególnie ciekawe, Dorota Szelągowska jest przekonana, że zakaziła się we własnym domu. Dodatkowo, gwiazda utrzymuje, że przestrzegała wszystkich możliwych obostrzeń i bardzo dbała o swoje zdrowie w tym trudnym czasie.

W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie 

- napisała na swoim koncie na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że udało jej się naprawdę nikogo nie zarazić. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Doroty Szelągowskiej i wszystkich innych zakażonych. Miejmy nadzieję, że ta sytuacja w końcu ulegnie poprawie.

Przeczytaj więcej
Komentarze