18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wzruszenie odbiera mowę

Partnerka Żory Korolyova pożegnała ukochanego

06.01.2022  14:26
Ewelina Bator żegna ukochanego Żorę Korolyova
Ewelina Bator żegna ukochanego Żorę Korolyova Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Pogrążona w żałobie partnerka żegna ukochanego. Żora Korolyov zmarł niespodziewanie przed Bożym Narodzeniem. W środę odbył się pogrzeb tancerza.

W środę piątego stycznia odbył się pogrzeb tancerza Żory Korolyova. Zaledwie 34-letni mężczyzna zmarł niespodziewanie tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Przyczyna zgonu nie została podana do publicznej wiadomości. Śledczy tłumaczą to wolą najbliższych i dobrem śledztwa.

Żora Korolyov pozostawił pogrążoną w rozpaczy partnerkę Ewelinę Bator i osierocił ich wspólną córeczkę. W żałobie pozostaje też wiele gwiazd oraz tancerzy, a także ludzi powiązanych z show biznesem i tańcem. Wszyscy w środę po raz ostatni pożegnali przyjaciela w czasie ceremonii w Warszawie.

Partnerka żegna Żorę Korolyova

Już po pogrzebie partnerka życiowa Żory Korolyova zdecydowała się na ostatnie pożegnanie ukochanego w mediach społecznościowych. W serwisie Instagram zamieściła ich wspólne zdjęcie. Całują się na nim i trzymają za ręce, są szczęśliwi... Dziś pozostały już po tym jedynie piękne, acz bolesne wspomnienia. Jej wpis rozdziera serce. 

Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie, najlepiej jak umiałam! Kocham cię i jesteś z nami! Dziękuję ci za siłę, którą mi dałeś! Do zobaczenia

- napisała Ewelina Bator pod zdjęciem.