18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tak nie wypada?

Seksistowskie komentarze w Top Model. Skandal rozniesie TVN?

08.10.2020  16:26
Seksizm w Top Model
Seksizm w Top Model Fot: Piotr Molecki/East News

Patrycja Markowska pojawiła się w programie Top Model gościnnie, jako jurorka. Pozwoliła sobie na komentarze, które oburzyły wiele osób. Skandal rozniesie TVN?

Patrycja Markowska jest jedną z bardziej lubianych, polskich piosenkarek. Z tej przyczyny została ostatnio zaproszona do Top Model, w którym jej zadaniem było ocenianie modelingowych wysiłków uczestników. 

Artystka wywiązała się z niego w kontrowersyjny sposób. Jej komentarze oburzyły wielu fanów programu, którzy uznali słowa piosenkarki za dość mocno seksistowskie. 

Seksizm w Top Model na antenie TVN?

Podczas panelu, czyli momentu, w którym komentowane są wysiłki aspirujących modeli - piosenkarka starała się być wyjątkowo wyluzowana, przez co nieco przegięła. Pozwalała sobie bowiem na wyjątkowo niewybredne teksty, a już najbardziej dała temu upust podczas oceniania 20-letniego Ernesta.

On ma taki dar. Wychodzi na zdjęciach, jak facet - stwierdziła. Jak się z tobą rozmawia, to adoptowałabym cię bardziej niż bzyknęła... to się wytnie

- kokietowała Patrycja Markowska, a producenci sprytnie tych słów nie wycięli.

Również stała epika jurorów nie pokazała tym razem klasy. Kiedy ujawniali swoją decyzję na temat tego, kto opuszcza program Top Model, pozwolili sobie na komentarz w podobnym tonie. Kiedy ogłosili, że z programem musi pożegnać się jeden z faworytów, Dominik Bereżański, dodali: "Masz piękną twarz, która w ogóle nie pasuje do tego ciała".

Fani Top Model nie pozostawili na programie suchej nitki. Pojawiło się bardzo dużo komentarzy wyrażających zdegustowanie słowami, jakie padały podczas ostatniego odcinka.

Trochę hipokryzja - jakby facet w tym programie rzucił taki tekst to byłaby niezła afera. Nieładnie, pani Patrycjo.

Mam wrażenie, że ona tylko udaje taką wyluzowaną, rock&rollową kobietę. A nawet jeśli nie, to uważam, że to trochę słabe, że mężczyzna za taki tekst byłby zlinczowany, a ona po czymś takim jest nazywana równą babką. Pomyślcie, co by było, gdyby Chajzer wyskoczył z takim tekstem, no ludzie by go zniszczyli. O Markowskiej za to przeczytasz po wszystkim, że jest super.

Jak dla mnie, to powinna być afera. Żenujący komentarz

- pisali w sieci.

Jesteście równie oburzeni?

Zobacz także