18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bóg do niego przemówił

Patryk Vega doznał oświecenia. Odda brykę, będzie ascetą

13.02.2020  13:05
Patryk Vega doznał oświecenia. Odda brykę, będzie ascetą
Patryk Vega doznał oświecenia. Odda brykę, będzie ascetą Fot: Instagram/Patryk Vega

Patryk Vega nie chce już być Patrykiem Vegą, jakiego znamy. Teraz będzie jeszcze świętszy niż wcześniej. Doznał boskiej iluminacji!

Patryk Vega promuje kolejny film (produkuje je w tempie tak ekspresowym, że trudno, by były arcydziełami) i wymyślił na to nietypowy sposób. Reżyser, który słynie z przekleństw, golizny, rozlewu krwi i ostrego seksu, ciągle utrzymuje, że jest wielce pobożny. Jakiś czas temu doznał oświecenia i się nawrócił. Teraz zaś wkracza na wyższy poziom wiary...

Vega asceta

Pan Patryk oznajmił w wywiadzie z Plejadą, że zostanie ascetą! Wyzbędzie się bogactw, gadżetów i świecidełek, i będzie żył, powiedzmy, że w ubóstwie.

Sprzedaję samochód, zegarki i biżuterię. Będę teraz jak Steve Jobs albo Mark Zuckerberg - oznajmił.

Patryk Vega zapewnia, że odkąd "doznał iluminacji", jest nie tylko w zgodzie, ale wręcz w stałym kontakcie z Bogiem. Dużo się modli, a Wszechmogący zsyła na niego swoje łaski i mądrość!  I pomaga mu "rozpuścić mroczną stronę człowieka".

Codziennie modlę się przez godzinę lub dłużej. Kiedyś, jak młody człowiek, musiałem to topić w alkoholu, bo sobie z tym nie radziłem - wyznał Vega.

Filmy Vegi dziełem Boga

Jeśli zaś zastanawiacie się, skąd pan Patryk czerpie inspirację do swoich, jakże odkrywczych arcydzieł (komuś się te filmy jednak podobają, skoro sprzedają się jak świeże bułeczki), odpowiedź jest prosta. To Bóg powiedział mu, co ma kręcić!

Pan Bóg zdjął mi zasłonę sprzed oczu i zrozumiałem, jakie kino mam robić - oznajmił nawrócony Vega. - Film, który nakręcę w tym roku i który będzie miał premierę 4 września, będzie pierwszym prawdziwym filmem w moim życiu - dodał.

A my już się boimy...

Patryk Vega