18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seks, pedofilia i handel dziećmi

Zwiastun nowego filmu Vegi. Tak ostro jeszcze nie było!

Wojciech Kozicki
22.01.2020  09:50
Vega bierze się za handel dziećmi - to będzie najmocniejszy film roku?
Vega bierze się za handel dziećmi - to będzie najmocniejszy film roku? Fot: Instagram

Patryk Vega znowu zrobił TO Polakom! Wkrótce do kin trafi jego nowy film „Small World” opowiadający o handlu dziećmi. W sieci opublikowano właśnie zwiastun filmu, a w nim widoczna jest m.in. bardzo niegrzeczna i seksowna Julia Wieniawa. Już sam temat filmu sprawia, że może tO być najostrzejszy film Vegi!

Patryk Vega jak obiecał, tak zrobił i w środę w internecie dostępny jest już zwiastun zwiastuna filmu „Small World”. Główną rolę gra w nim Piotr Adamczyk wcielający się w policjanta ratującego dzieci, a media porównują go do Liama Neesona.

Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny  - opisuje Vega swój nowy film. (Radiozet.pl)

Uwagę skradła oczywiście rozchełstana Julia Wieniawa w seksownej czerwonej bieliźnie. Nie wiadomo, czy młoda aktorka będzie miała do odegrania jakieś ostre lub erotyczne sceny nago?

Trailer wydaje się zaskakujący jak na tego reżysera, bo nie ma w nim wulgaryzmów i brutalnych scen. Znając jednak Vegę, film będzie ostry, brutalny i zapewne seksu oraz rzucania mięsem nie braknie. Przekonamy się o tym w czerwcu, bo wtedy odbędzie się premiera filmu.

"Small World" to nowy film Patryka Vegi, który opowiadać będzie o handlu dziećmi. W obsadzie zobaczymy zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Zagrają m.in. Julia Wieniawa oraz Enrique Arce znany m.in. z hitowego serialu Netflix "Dom z papieru" – zapowiada radiozet.pl

Patryk Vega i nowy film "Small World" - Zwiastun

logo Tu się dzieje