Atakuje kina jak pitbull

Vega i zdjęcie z planu nowego filmu. Wiemy kto zagra

Wojciech Kozicki
14.09.2019  18:47
Patryk Vega kręci nowy film - jest zdjęcie i wiadomo kto zagra
Patryk Vega kręci nowy film - jest zdjęcie i wiadomo kto zagra Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega najwyraźniej nigdy nie śpi. Do kin 4 września trafiła jego „Polityka”, oglądalność rośnie, bilety znikają błyskawicznie, a on już wrócił na plan i kręci nowy film. Znane są już pierwsze szczegóły nowej produkcji.

Film „Polityka” recenzje ma słabe, ale oglądalność jest rekordowa. Patryk Vega nie zamierza jednak odpoczywać, bo jak zapowiedział, do 2025 roku chce nakręcić 16 filmów. Właśnie opubllikował na Instagramie zdjęcie z planu filmowego.

Obsada nowego filmu nie jest znana. Nie wiemy nawet o czym będzie "dzieło", ale do mediów dostała się informacja, że zagra w nim Antoni Królikowski. Onet podaje natomiast, że Vega ma w przygotowaniu film „Small World” o handlu dziećmi z Marietą Żukowską oraz produkcję o kibicach.

W wywiadzie dla Radia Zet Vega zdradził, że jego ostatni filmów będzie opowiadał o Bogu. Tymczasem wiosną 2020 roku otrzymamy produkcję dotyczącą „afer i różnych mechanizmów w Polsce”. Nie wyklucza też filmu o Andrzeju Dudzie, a także myśli o kolejnych częściach "Polityki". Powiedział, że nie może zdradzić więcej, bo obawia się, że jego pomysły zostaną ukradzione.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze