18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące WIDEO

Seks taśmy polskich polityków! Strzelali do ludzi, sikali na stoły!

Wojciech Kozicki
03.08.2020  20:04
Patryk Vega i afera podkarpacka - zniszczy polskich polityków?
Patryk Vega i afera podkarpacka - zniszczy polskich polityków? Fot: Instagram/patryk_vega_official

Patryk Vega znowu szokuje i ryzykuje. Jego nowy film „Pętla” poruszy takie tematy jak afera podkarpacka, śmierć Dawida Kosteckiego, seks taśmy polityków i brudne gry służb w Polsce. Premiera już wkrótce, a reżyser ujawnia kolejne szokujące materiały.

Patryk Vega chce narobić sobie wrogów? Jego nowy film „Pętla” to może cios w polskie służby i polityków. Dotarł m.in. do właścicieli klubu nocnego, Alexa i Żeni, którzy opowiadali jak politycy korzystali z usług prostytutek. Okazuje się, że polskie „elity” to zdegenerowani kłamcy, którzy stoją ponad prawem. Dopuszczali się szokujących czynów, a wszystko działo się pod parasolem służb.

Vega pokaże seks taśmy polityków?

Alex i Żenia, a także jedna z tancerek pracujących w klubie w Rzeszowie, wyznali, że jeden z ministrów upił się i sikał na stoliki w klubie. Sprawę wyciszyli funkcjonariusze BOR-u. Podobnie było z wypadkami samochodowymi pijanych polityków, gdy pieniądze zamykały usta świadkom.

Bawił się kiedyś minister poprzedniego rządu na VIP-ie. Było wszystko w porządku, dopóki nie wypił o jednego drinka za dużo. Pomylił stolik, który stał na środku sali, z toaletą. Wyciągnął penisa, zaczął na niego sikać. Przyjechały po niego osoby z BOR-u, żeby go zabrać z klubu, z tej dobrej zabawy – opowiedziała Vedze tancerka.

Syn polityka postrzelił kobietę

To jednak nie koniec „dokonań” polskich polityków. Właściciele klubu ujawnili, że jeden z czołowych polskich polityków załatwił swojemu synowi pozwolenie na broń. Ten natomiast podczas zabawy w klubie i popisów, postrzelił Ukrainkę w rękę. Sprawę oczywiście wyciszono, a kobiecie zapłacono za leczenie.

Przychodził do nas do klubu młody chłopak, syn polityka. Tata nawet mu załatwił pozwolenie na broń ostrą. I pewnej pijackiej imprezy zaczął się popisywać tym pistoletem. Podszedł do tego stolika, gdzie była ta dziewczyna, i normalnie strzelił, strzelił jej w rękę. Może z zazdrości, może go poniosło. No i się okazuje, że przedtem chwaląc się, że tatuś nas załatwi, cały burdel, wszystko zamknie, tatuś polityk, mocny. I się okazuje, że tatuś polityk później przyjeżdżał, przepraszał i musiał z nami załatwić, żeby tatuś nie poszedł pierdzieć – ujawniają Alex i Żenia.

Patryk Vega i afera podkarpacka

Afera podkarpacka wykosi parlamentarzystów jak kombajn? Jak streścił ją Vega w jednym z wywiadów, wysoko postawiony oficer policji wykosił większość burdeli w regionie, by samemu robić interesy w tej branży. Z usług jego przybytku korzystali głównie politycy, a wielu z nich zostało nagranych podczas zbliżeń z prostytutkami. Reżyser zapowiedział, że ma seks taśmy polityków i zamierza je ujawnić. Ryzyko jest ogromne, bo jak przyznał, w grę wchodzą również rosyjskie służby.

Vega, seks taśmy i politycy [WIDEO]

 

Czytaj także