18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pętla śmierci?

Ktoś chciał zabić Vegę? Groźby i seks!

Wojciech Kozicki
11.09.2020  19:30
Patryk Vega i seks taśmy polityków - Pętla mogła kosztować go życie?
Patryk Vega i seks taśmy polityków - Pętla mogła kosztować go życie? Fot: TRICOLORS/East News

Patryk Vega kręcąc film „Pętla” narobił sobie wrogów? Afera podkarpacka, seks taśmy polityków i celebrytów, śmierć Dawida Kosteckiego. Okazuje się, że premiera filmu mogła kosztować Vegę życie.

Patryk Vega filmem „Pętla” miał wywołać skandal, w który zamieszani są politycy, gwiazdy oraz rosyjskie i polskie służby. Reżyser zapowiedział, że ujawni seks taśmy polskich polityków oraz dowody na werbowanie właścicieli klubów przez rosyjskie służby, ale w końcu się z tego wymiksował. Czyżby stchórzył?

"Pętla" pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet – pisze Onet.pl.

Vega, Pętla i groźby śmierci za seks taśmy

Jak ujawnia Onet.pl, są osoby, które twierdzą, że seks taśmy polityków Vega… spreparował. Sam miał podobno nagrywać sceny seksu ukrytą kamerą.

Tymczasem Vega wyjaśnił dlaczego nie zdecydował się ujawnić zapowiadanych materiałów. Podobno dostał sygnał, że jeśli ujrzą światło dziennie, to dojdzie do tragedii, a nawet ktoś morze umrzeć. Ekipa Vegi bała się, a on sam uznał, że gra nie jest warta świeczki. Ujawnił za to, że politycy i duchowni dużego formatu chcieli od niego odkupić kompromitujące nagrania.

Myśmy do ostatniego momentu zastanawiali się, rozpatrywali, czy coś przed premierą wypuścić, natomiast dostaliśmy sygnał, że jeżeli to się stanie, to się skończy tragicznie. Że wsadzą nam do łóżka dziecko i będziemy zniszczeni. Dlatego zrezygnowaliśmy z tego, bo się wszyscy bali, i uznaliśmy, że nie jest to czegokolwiek warte – powiedział Vega. (Super Express)

 

Czytaj także