18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kwarantanna? Jaka kwarantanna?

Patryk Vega nic sobie nie robi z koronawirusa. Kręci film pełną parą

25.03.2020  09:33
Patryk Vega nic sobie nie robi z koronawirusa. Kręci film pełną parą
Patryk Vega nic sobie nie robi z koronawirusa. Kręci film pełną parą Fot: TRICOLORS/East News

Koronawirus całą Polskę usadził w domach. Nie wychodzimy już praktycznie nigdzie, ale wciąż trafiają się osoby lekceważące pandemię. Wśród nich jest znany reżyser - Patryk Vega. 

Patryk Vega beztrosko kręci film, narażając tym samym zdrowie i życie swojej ekipy. Podczas gdy cały kraj siedzi w domach, reżyser nie zamierza rezygnować ze swojego źródła dochodu. Zbiedniałby wstrzymując zdjęcia?

Polacy drżą. Wiele osób przez sytuację spowodowaną pandemią koronawirusa może stracić pracę i główne źródło utrzymania. Narzekają między innymi artyści, którzy nie mogą teraz występować, tańczyć, śpiewać i grać.

Koronawirus szaleje, a Patryk Vega kręci film

No chyba, że są zatrudnieni u Patryka Vegi. Jak się okazuje, reżyser nic sobie nie robi z akcji "zostań w domu" i po prostu kręci film. Dodamy, że na planie zdecydowanie bardzo łatwo jest się zarazić, jakoś nie wierzymy, że cała ekipa ma gdzie kilka razy dziennie dokładnie myć ręce. 

Pudelek ustalił, że firma z którą współpracuje Patryk Vega i która zajmuje się obsługą planów filmowych i wypożycza profesjonalny sprzęt filmowy - lampy, kamery i inne akcesoria, jest realnie zaangażowana w zdjęcia. 

Na planie pojawia się m.in. Dagmara z "Królowych życia", jej agentka skomentowała sprawę.

Na planie są środki ostrożności, jest lekarz i każdy ma mierzoną temperaturę

- zapewnia. 

Myślicie, że to uchroni całą ekipę przed chorobą?

Czytaj także