18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odpłynął?

Vega zachwyca się Królikowskim. "To polski Leonardo DiCaprio"

04.02.2020  13:26
Vega zachwyca się Królikowskim. "To polski Leonardo DiCaprio"
Vega zachwyca się Królikowskim. "To polski Leonardo DiCaprio" Fot: VIPHOTO/East News

Patryk Vega jest absolutnie oczarowany talentem aktorskim Antoniego Królikowskiego. Reżyser słodzi mu przy okazji premiery swojej najnowszej produkcji - "Bad Boy".

Patryk Vega stara się promować "Bad Boya" jak może i gdzie tylko może (głównie na swoich profilach w mediach społecznościowych). Kontrowersyjny reżyser pokazał już Małgorzatę Kożuchowską w wersji "ostrej", a teraz zabrał się za chwalenie swojego głównego aktora.

Patryk Vega zachwyca się Antonim Królikowskim

Antoni Królikowski w oczach Vegi jest niesamowicie utalentowanym artystą. Gdyby ktoś to przeoczył, reżyser postanowił wylać kawę na ławę i opisać ze szczegółami, jak wygląda dar młodego Królikowskiego.

Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność

- rozpływa się Patryk Vega.

Sam Antek zapewne ma nadzieję, że "Bad Boy" będzie przełomem w jego karierze aktorskiej. Patryk Vega natomiast już zapowiada, że w kolejnej produkcji Królikowski również zagra główną rolę. 

Antoni przechodzi teraz w życiu trudny czas. Jego tata jest bardzo chory i od grudnia przebywa w szpitalu. Nie przeszkodziło to, co prawda, gwiazdorowi wyjechać na wczasy z ukochaną, ale rozumiemy, że bardzo potrzebował odpoczynku.

Przeczytaj więcej
Komentarze