18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zwiastun zapowiedzi

Patryk Vega zapowiedział nowy film. Znamy tytuł!

Wojciech Kozicki
02.06.2020  13:50
Patryk Vega i nowy film "Pętla" - wkróce zwiastun i obsada
Patryk Vega i nowy film "Pętla" - wkróce zwiastun i obsada Fot: VIPHOTO/East News

Patryk Vega produkuje kolejne filmy taśmowo. Okazuje się, że nawet epidemia koronawirusa nie jest w stanie go zatrzymać. Właśnie zapowiedział, że lada moment do kin trafi jego nowy film.

Patryk Vega to prawdziwy pitbull Pana Boga. Pod jego ochroną kręcił nawet w czasie epidemii koronawirusa. A skoro obostrzenia są zdejmowane, można już chodzić do kina na filmy, to reżyser takich hitów jak „Botoks” i „Kobiety mafii” wraca do akcji. Znamy już tytuł jego nowego filmu.

Zwiastun nowego filmu Vegi

Nowy film będzie nazywał się „Pętla”. Patryk Vega na Instagramie zaprezentował zapowiedź zapowiedzi nadchodzącej produkcji. To prawdziwy elektryk polskiego kina i doskonale buduje napięcie – więcej informacji poznany dopiero w środę.

Cześć, tu Patryk Vega, wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję Wam zwiastun mojego nowego filmu, "Pętla" – Vega grozi Polakom na Instagramie.

Vega tak naprawdę nie musiałby robić filmów i mógłby udać się na długie wakacje. „Pudelek” przypomina, że na kilku ostatnich filmach zarobił ponad 5 milionów złotych. W ciągu nadchodzących miesięcy do kin ma trafić aż KILKA jego nowych produkcji.

Zagłosuj

Czy Patryk Vega powinien wrócić do Pitbulla?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze