18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grozi jej paraliż

Modelka Donatana musi zmniejszyć piersi. Kręgosłup nie wytrzymał

16.05.2020  12:49
Modelka Donatana musi zmniejszyć piersi. Kręgosłup nie wytrzymał
Modelka Donatana musi zmniejszyć piersi. Kręgosłup nie wytrzymał Fot: Instagram/paulatumala

Paula Tumala, modelka znana z teledysków Donatana i rozbieranych sesji zdjęciowych, będzie najprawdopodobniej zmuszona usunąć swoje gigantyczne implanty z piersi. 

Paula Tumala pełną piersią weszła jakiś czas temu do show-biznesu. Modelka znana jest przede wszystkim z mocno przeerotyzowanych teledysków Donatana oraz z rozbieranych sesji zdjęciowych. Jej cechą charakterystyczną jest gigantyczny biust.

Paula Tumala nie narzeka ostatnio na życie prywatne. Nie tak dawno została mamą uroczych bliźniaczek, które napawają ją radością. Niestety, cieniem na tej sytuacji kładą się problemy zdrowotne, które niedawno rozpoczęły się u młodej kobiety.

Paula Tumala zmaga się z bólem kręgosłupa

Niestety, przyczyną dolegliwości bólowych są najpewniej gigantyczne piersi modelki. Jej kręgosłup nie wytrzymuje obciążenia, jakie wywołują implanty oraz dodatkowo osłabił się ciążą bliźniaczą. Ból jest tak uciążliwy, że celebrytka na poważnie rozważa poddanie się operacji.

Ból kręgosłupa mam już od 4, jak nie 5 lat. Ze względu na tryb pracy. Chodzę cały czas w szpilkach, piersi mam sporych rozmiarów, więc ten kręgosłup z biegiem wieku robi się coraz bardziej obciążony. Do tego dodatkowa masa ciała, więc doskwiera mi coraz bardziej ból kręgosłupa. Z wiadomych przyczyn (ciąża – przyp. red.) nie mogłam też chodzić do fizjoterapeuty i ostatnio nawet kość ogonowa daje mi się we znaki. Mam zamiar coś z tym zrobić. Myślałam nawet o tym, aby zmniejszyć biust, ale strasznie się tego boję. Na razie chcę skorzystać z porady specjalisty, będę chodzić na różne ćwiczenia, jak mi to nie pomoże, to będę myśleć co dalej

- zdradza gwiazda teledysku Donatana.

To wyjątkowo ciekawe, że modelka panicznie boi się piersi zmniejszyć, ale powiększyć najwyraźniej się nie bała. Paula Tumala nie uważa jednak, żeby wyłącznie implanty były tu powodem problemów. Utrzymuje, że natura również bardzo hojnie ją obdarzyła i kobieta od zawsze miała bardzo duże piersi.

Większość ludzi tego nie wie, ale ja miałam zawsze bardzo duże piersi. Po powiększeniu piersi one normalnie rosną i to nie jest tak, że jak ktoś sobie włoży implanty, to tkanka tłuszczowa nie rośnie. Jak ja tyję, to od razu rosną mi piersi. Powiększyłam sobie biust tylko raz w życiu, mimo że niektórzy myślą, iż wiele razy powiększałam piersi. A ja zawsze miałam duży rozmiar

- wyjaśnia.

Niemniej, usunięcie dodatkowego obciążenia kręgosłupa zdecydowanie by pomogło. 

logo Tu się dzieje